reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A ja własnie zrobiłam zakupy na allegro, kupiłam sobie buciki, bluzeczkę i 2 pary spodni. ZUS się tym razem postarał, nie spodziewałam się że tak dużo mi wypłacą, a że zagroziłam mężowi że skoro on zaczął palić fajki, czemu ja nie mogę sobie wydac na przyjemności :tak::-p, ale się zdziwi:laugh2:.
W końcu i tak musze jakoś wyglądac po porodzie, wszystko takie rozciągnięte, że nie będę chodzić w workach hehe.:happy:
Dobrze zrobiłas:-) Ja tez juz po pierwszych zakupkach, ale ze spodniami to jeszcze poczekam.
No to pochwal sie co to kupiłas:-)
 
reklama
pochwal, pochwal! tez jestem ciekawa :-)

ja wczoraj kupilam sobie, uwaga, nowe kapcie :-D :-D :-D takie klapki na profilowanym korku, z deichmanna. matko, nie moge sie doczekac jakis normalnych zakupow ciuchowych! bez patrzenia, czy to ma odpowiednio duzy dekolt/guziki do karmienia, czy tez jest na tyle dlugie i szerokie, by bebzon upchnac.. ;-) masakra!
a teraz poszaleje, bo wiecej dzieci przez najblizsze 5 lat nie planuje :cool2: :-D

Dotkass
, hehe, no mam przeczucie ze to sie bez Maksia na rekach nie skonczy, ale w sumie nic nie wiadomo ;-) moze nic z tego!
czuje sie tak dziwnie, inaczej niz z Filipem, a jednak nienormalnie, heh..
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ja mam wrażenie, że jestem już chudsza, niż przed ciążą. Czasami zapominam zjeść, bo mam tyle zajęć...
Podobnie jak Panna Migotka, czasem mam wrażenie, że sobie nie radzę, kilka dni też miałam takich, że płakałam cały czas bez powodu. Mam nadzieję, że to minie...
 
fajne te rybaczki!
ja mam zamiar z becikowego ;-) strzelic sobie jakis fajny, welurowy dresik, najlepiej jakis rozowy, a la Eva Longoria z Gotowych na Wszystko ;-) a co, tez moge byc seksbomba z dziecmi, co nie!?
 
Aurelia, to prawda :szok: ja po porodzie nieraz lapalam sie, ze caly dzien nic nie jadlam! w ogole nie mialam apetytu, z dobry miesiac to trwalo!
szok :szok: najgorsze, ze urodzilam tuz przed Wigilia i ominelo mnie tyle przysmakow :-(
 
To dziwne uczucie, człowiek zapomina o bożym świecie.... Ja jestem blada, mam podbite oczy i odrosty, jak nie ja,:szok:. Ale jutro idę na zdjęcie szwów i spytam się jak to z solarium wygląda, może sobie zafunduję kilka wizyt:-).
 
Aurelia tydzien po porodzie i po zdjeciu szwów mozna korzystac z solarium:tak:
pytałam połoznej srodowiskowej bo juz była u mnie. Ja juz jutro ide na 5 minutek:-)
 
reklama
Do góry