reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wrublik witaj kolejna majoweczko:-)
OlaK ja tez szczepilam na meningokoki:tak:
Polka i co ci wyszlo:confused:Jaka plec:-);-)
Kamilka A pic duzo bo wskazane tak jak powiedzialy moje przedmowczynie:tak::-)

A ja wlasnie zjadlam trzecia miske zupy ogorokowej:-p
 
reklama
iwonka2006 - w ktoryms watku podawalas mi link do tych dresow na allegro. Powiedz mi tylko jak jest z rozmiarowka?? Zgadza sie z ta w sklepach? Lepiej wziac rozmiar wieksze??
 
iwonka2006 - w ktoryms watku podawalas mi link do tych dresow na allegro. Powiedz mi tylko jak jest z rozmiarowka?? Zgadza sie z ta w sklepach? Lepiej wziac rozmiar wieksze??
Jeszcze mi nie doszly ale jest tam napisany dokladny rozmiar,dlugosc spodni co dla mnie bylo najwazniejsze ale okaze sie jak przyjda...juz powinny byc:dry:
 
hej dziewczyny ale lipa wyszla z tym gin dzisiaj :baffled: okazalo sie ze zepsol sie sprzet i lekarz kupil juz nowy ale trzeba goustawic i zaprogramowac i nie ogl zrobic usg ale w ramach przeprosin powiedzial ze moge przyjsc za tydzien i wizyta bedzie za darmo :-( chociaz tyle a tak sie cieszylam bo chcialam zobaczyc moja dzidzie znaczy sie nasza dzidzie.... ale jak zrobie to usg to naciagne go jeszcze na 3D za to ze poszlam na darmo.. jedyne co to sprawdzil badania i powiedzial ze sa super i zeby tak dalej

jednak mam duzo pic...:blink:aha i dostalam mnustwo uloek gazet teraz grudniowych i albumow bede miala co robic i czytac hehehe a co u was z tego co widze witamy nowa osobe:tak:fajnie im nas wiecej tym ciekawiej....
 
Kamilko, wiem co czujesz teraz kolejny tydzień czekania, ale masz rację niech zrobi Ci dodatkowe badanie 3d, należy się :tak:. Mam nadzieje, że mój gin żadnego sprzętu nie wymienia:szok: bo bym sie wściekła.
Iwonko, robiłam test no więc na jednym z datą urodzenia wyszedł mi chłopiec, a na tabelce wyszła mi dziewczynka no i co Wy na to?:nerd:
 
Kamilko sa tego plusy sprzet bedzie nowszy od poprzedniego i bedzie dzidzie lepiej widac:tak:no i ci zrobi 3D :-) ja mam wizyte za tydzien 23 ciekawe co slychac u mojej dzidzi:-)
 
Tak sobie czytam o tym, że lekarz nie zrobił Kamilce usg.... domyślam się, jak bardzo czekała na widok maluszka... Kamilka chyba byś nie wytrzymała tak jak ja w pierwszej ciąży - 3 usg (11., 21. i 30 tydzień) na całe 9 miesięcy ;-)
Tym razem też chyba za wiele nie będę robiła, na pewno nie przy następnej wizycie, powinnam się jakoś umówić w przyszłym tygodniu.

U mnie okropny dzień - zachorowała opiekunka Maksa, mąż jutro wyjeżdża, a ja miałam duuuuuże zlecenie na piątek rano - więc dziś biłam rekordy tempa pracy.... jutro rano korekta i wysyłam... Mężuś nawet się zajął Maksiem choć do niedawna to był dla niego nie wiadomo jaki problem.... ale widać trochę pobył w domu i już nabrał wprawy!

Dobrej nocy!
 
reklama
O czesc Ola a ty jeszcze o tej porze na BB :) Ja tez teraz nie bede miala USG,pewnie dopiero w 20 tygodniu zrobie....no chyba ze mnie cos za niepokoi...
Ja tez juz zmykam spac.Dobranoc:)
 
Do góry