reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wiecie co ale ja to juz strasznie umeczona jestem i was mi szkoda bo czakacie tez pewnie ze maz napisze ze juz urodzilam albo co a tu nic i nic:-:)-( juz trzecia noc nie spie odsypiam troche w dzien
z cycow mi sie leje jakbym juz byla dojarka maz mi ich nie chce piescic choc ja bym tak chciala bo bardzo to lubie a on na to ze nie bedzie ssal bo leci:baffled::baffled: krzyz mnie napierdziela rowno:wściekła/y::wściekła/y: a dziecka jak nie bylo tak nie ma.. teraz tylko mam ruchow pilnowac...
 
reklama
Czesc Majoweczki!

Kamilka - moze do czwartku synek sam sie zdecyduje na wyjscie, jak sie go postraszy wywolywanym porodem.;-)

Pola - no to w sumie wczesnie dopadly Cie te bolesne skurcze...

Dotkass - dobrze Ty masz z tym Mezem, ze Cie tak rozpieszcza! i tak byc powinno codziennie!:-D

U mnie bez zmian - czyli bez wiekszych boli, skurczy chyba tez brak i wlasciwie to jakbym w ciazy nie byla... kilka dni bylo slabszych, myslalam, ze urodze wczesniej, a teraz znow czekam na termin, czyli koncowka maja...

Ja z myciem okien tez poczekam jeszcze tydzien, a dzis biore sie za pranie, a jutro prasowanie pewnie. Bo narazie tylko pieluchy poprane i poprasowane. i moze zaczne szykowac rzeczy do torby.

Milego dnia!
 
Dotkass - dobrze Ty masz z tym Mezem, ze Cie tak rozpieszcza! i tak byc powinno codziennie!:-D

No fakt, dobrze, dobrze, powinno tak byc codziennie :tak::-), ale w sumie jak wychodzi do pracy to i tak ma mało czasu na to, żeby samemu zjeść śniadanie, więc nie naciskam, żeby mi cos robił, ważne, że ja nie muszę się zwlekać z łóżka, żeby jemu śniadanko do pracy robić :sorry2:
 
Cześć dziewczyny. U nas pogoda w kratkę.
Gratuluję pięknych dziewczynek.
Oj noce bywają ciężkie. Bolą mnie biodra (bo wciąż ta sama pozycja, na boku), czasem jakiś krótki ból brzucha. W dzień różnie bywa. Jestem już naprawdę zmęczona tą ciążą. Mam nadzieję że nie będę musiała przesuwać suwaczka a synuś urodzi się trochę przed terminem. No zobaczymy.
 
My tez mamy trzymac sie terminu wedlug @ czyli na 15 maja ale ja w ten termin nie wierze bo po urodzeniu Vanesski moje cykle z fiksowały i byly nawet co 20dni! wiec jak mozna wedlug tego wyliczyc termin zaplodnienia??? Wczesniej moje cykle byly zwykle co 35 dni.Z usg mam termin na 7 maja
 
Dobra ide pranko wywiesic.Popralam poscielowe i reczxniki.Teraz kolejne sie pierze.Zostawiam w razie co meza z czystym koszem na brudy bo znajac jego to szybko bedzie zapelniony :)
Rosloek sie gotuje,wmlosy umylam i sie naszykowalam .moge dzis isc na porodowke.Acha dzis mam tez slabe ruchy dziecka.Na razie nie panikuje.
 
Ja od dwóch dni mam słabe ruchy Niuni, ale też nie panikuję. A co do terminu to też trzymamy się z OM, ale właśnie jak się trzymać, gdy moje cykle były dłuższe niż 28 dni, a na takiej podstawie są wyliczane te terminy...co prawda ostatnie USG też wyznaczało termin na 19 maja, ale jak moja siostra teraz rodziła to Pani doktor w szpitalu powiedziała jej, że tygodnie ciąży liczy według pierwszego USG, bo to najbardziej prawdopodobne...i bądź tu człowieku mądry :sorry2:

Głodna się zrobiłam i muszę coś zrobić sobie...chyba tą jajeczniczkę na boczusiu zjem :tak::-)
 
ja z OM to powinnam urodzic przedwczoraj.:-D Ale mi mowia dla odmiany, ze najbardziej wiarygodny termin, ktorego mam sie trzymac, to ten z pierwszego usg, czyli 28 maja...

Iwonka - no te slabsze ruchy... moze jednak pora na Ciebie.:tak:

Ja od rana ruchow praktycznie nie czuje, ale podejrzewam, ze dzidzia spi poprostu.
 
Chyba co lekarz to inaczej mówi :baffled:
Ja z OM mam na 25maja, a z pierwszego USG na 20tego i teraz na ostatnim USG też tak pokazało. Zobaczymy:tak:

 
reklama
Dziewczyny jestem w szoku:szok::szok::szok:bylam teraz wziasc prysznic i sie wymacalam znow.Normalnie mam chyba juz przynajmniej 3 cm rozwarcie:szok:szyjka prawie ze jzu nie sitnieje ale i jest mieciutka.:tak::tak::tak::tak:oj oby juz to byla koncowka:-):-):-):-)(ale sie boje):baffled:
 
Do góry