reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

I ja sie melduje 2 w 1 .................
Szukam wolnych miejsc w przedszkolach bo sa wolne ale daleko od domu..:(((
 
reklama
Właśnie nie wiem czy się martwic bo moja dzidzia od wczoraj ma bardzo słabe ruchy nawet nie mogłam sie naliczyc jak zawsze miała ich dziennie po 13 lub 11 i to mnie uspokajało a od wczoraj bardzo kiepsko:no::no::no:może 5-6 razy przez 10 h :szok:
Może to tez objaw zblizającego soie porodu i dlatego prosze dziewczyny ,które rodziły napoiszcie jak wasze niunie przed porodem zachowywały sie w brzuszku?
Gloria nie przejmuj się mamy takie same terminy i te same objawy -zanikające bóle -wsciec sie moożna!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja juz po sniadanku i umyciu jednego okienka -takie zakurzone były ,że musiałam umyc tak mnie wkurzało!Ale co z tego jak nawet wysiłek mi nie pomaga :no::no::no:abym szybciej urodziła.Sex nic nie dał ,jazda po wertepach tez nic to co tu robić???Hęęę???Chyba czekać.......:-:)-:)-(
 
Aenye mnie boli spojenie łonowe najbardziej az mi tam pyka jak sie przekrecam w nocy no i brzuch jak na @ tak mocno i bole w krzyzu mnie łapia.
 
Nie musisz mieć. Ja nie miałam. Kręgosłup tez mnie nie bolał. A jak często Ci się brzuch stawia?

ja tez nie miałam zadnych bóli... no, moze kregoslup ostatniego dnia dał znac o sobie:tak:
iwonko2006 trzymam mocno kciuki za Ciebie kochana!!! za inne majóweczki tez!!! zazdroszcze Wam porodów w tym pieknym miesiacu!! sama rodziłam sie dokladnie 27 lat temu:-):-):-)
 
Kathy, mój mały też się bardzo uspokoił przed porodem, ale jeśli masz obawy jedź na KTG.

(Przepraszam, jeśli przeszkadza Wam, że się wtrącam w wątek:zawstydzona/y:, już nie będę)
 
Ciekawe która dzisiaj nas zaskoczy a dzień długi...........................
Może Kamilka?Tak ja na nia obstawiam:laugh2::laugh2::laugh2:
A innym pozostałym życze miłego dnia:-):-):-):-)
A może jednak Ty pojedziesz na porodówkę? Trzymam kciuki :tak::tak:

ale mi sie zachcialo swiezej buleczki z maselkiem, jo-anna-on, przez ciebie ;-) dzizas, a skad ja ja niby wezme, ha.. oto pytanie za 100pkt ;-)
:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dobrze, że Ci mąż kupił bo bym sięzamartwiała ;-);-);-)
 
Czesc Reniferku! A nie dawno pamietam jak ty rodziłas :))))
Majandra a pisz co chcesz,nikomu nie przeszkadzasz:)

W pierwszej ciazy tez nie maialm zadnych boli tylko mnie bolały troche wewnetrzne strony ud.Zadnego odejscia wod,zaden czop nie odchodzil.No niestety ciaza ciazy nie rowna.
 
reklama
Witam po weekendzie

Maja sliczna coreczka.

Kathy moja Ania ok 2-3 dni przed porodem byla spokojniejsza.

A ja wczoraj siedzialam z Ania doczepiona do cyca od 16 do 21. Niemal caly czas jadla a w przerwach bardzo plakala. Nie wiem czy to nie wina tych makaronikow, na ktore znowu sie wczoraj skusilam.

Tez obstawiam ,ze Kamilka teraz pierwsza w kolejce do rozpakowania.
 
Do góry