reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej kochane!!
Iwonko, dziękuję za przekazanie smska od Mai28! Tak mnie ucieszyła wiadomość od Mai dziś z rana, a tymczasem tylko gg mi działało - poczta i przeglądarki ani rusz! Na szczęście na GG była niezawodna Iwonka!

Maju, Kacha, Zwolinka - najserdeczniejsze gratulacje dla Was!!!! :tak::tak::tak:

A ja dziś byłam na spotkaniu z położną w szpitalu na Starynkiewicza. Położna, ta która odbierała poród MM, super kobieta w rozmowie, bardzo sympatyczna i serdeczna. W szpitalu trzeba mieć wszystko swoje, łącznie z papierem toaletowym oraz najlepiej także sztućce, kubek, itd. Dużo rodzących, brak miejsc, ale mam zabrać swoje badania serca i nie powinni odesłać z zaburzeniami rytmu serca. No, oby...!

Skurcze mam, ale niebolesne, więc to jeszcze nie to. W poniedziałek zaczynamy z ginką pracować nad szyjką.

Buziaki, nie mam pojęcia, czy jutro zajrzę..... :baffled:
 
reklama
MM - o tych jednorazowych to slyszalam, ze nie pozwalaja w szpitalu nosic... ale kupilam... Tez bardziej sie nastawiam na te wielorazowe siateczkowe...

mala czarownica - ja jeszcze az tak nie mam z poczuciem glodu... ale jak wstane to zjesc musze, a nie tak jak przed ciaza, ze sniadanie to ok. 11tej dopiero... ale niektore dziewczyny pisza, ze nawet w nocy musza wstac i cos przekasic, bo glod im spac nie daje... no, 7-8 maja to juz lada chwila...:-)
 
Ja kupilam w Kr, ale w Wawie jest np.przy Moniuszki niedaleko sklepu sezam w centrum.Tez przy ul. Leszno i Krasinskiego.
 
Na wstępie ogromniaste gratulacje dla wszystkich nowych mamuś i ich kruszynek już po tej stronie brzuszka. Normalnie rozdwajanie pełną parą :-):-)

Mój mąż przekonał się, że sex nie koliduje z dzieciaczkiem czyli nie puka go w głowę,Dawcio go nie złapie za wacka i tak dalej i nareszcie sie poprzytulaliśmy i od poniedziałku przytulanie pełną parą co by Dawci się nie przeterminował :tak:;-)

Magali - ja rodzę w Madurowiczu termin mam między 8 a 15 maja, wg usg bardziej ten 8 ale nic się nie zapowiada. W madurowiczu rodzę, ponieważ miałam tam pierwszy poród i było wszystko fajnie, bardzo miłe położne, dobra opieka przynajmniej ja tak miałam, wiem że opinie na temat tego szpitala są różne.
Do szkoły rodzenia chodziłam z Oliwcią jak byłam w ciąży, na pewno oddychanie pomaga zapanować nad sytuacją, nie czujesz się taka bezsilna i maluszek lepiej dotleniony. Jak coś pisz na gg sobie poklikamy :-)
 
Lania mi w szpitalu nie zabraniali chodzic w tych jednorazowych. Ja kupilam przez przypadek troche za duze te jednorazowe i w sumie to bardzo dobrze,ze byly luzniejsze. Jak zalozylam pozniej rozmiar taki jak zwykle nosze to w polaczeniu z ta wielka podpaska bylo niezbyt mile bo troche mi ocieralo obolale miejsca.
 
NIe wiem czy sie chwalilam ale kupujemy auto.Prawdopodobnie pod koniec maja a raczej po kolejnym dlugim weekendzie majowym bedziemy juz go mieli.Seat alhambra :)
 
Gratulacje dla wszystkich kolejnych świeżo upieczonych mamuś!!!!

Coraz więcej majóweczek sie rozdwaja, a u mnie dalej nic się nie dzieje oprócz okropnego bólu kręgosłupa, chociaż brzuch mam już bardzo nisko... Nie dam rady nic dalej poczytac, ide sie położyć.

Spokojnej nocy dziewczyny!
 
Iwonka - no to super, ze juz sie zdecydowaliscie, a seacik bardzo ladny no i rodzinny.:-)

MM - no mi tez te gatki jednorazowe wydaja sie ok, chociaz niektorzy mowia, ze nie sa tak przewiewne jak te siatkowe i niby dlatego nie powinno sie nosic. Tez kupilam wieksze, bo te podklady poporodowe a mega...

Dobrej nocy Dziewczyny i do uslyszenia!
 
reklama
Ola mam nadzieje,ze uda Ci sie rodzic z pomoca tej poloznej bo na prawde super kobieta i polozna.Gdybym miala rodzic jeszcze kiedys to na pewno chcialabym,zeby ona mi znow towarzyszyla.

Lania mi sie wydaja te jednorazowe bardziej przewiewne ze wzgledu na to ,ze sa luzniejsze a te siatkowe sa dopasowane do ciala.
 
Do góry