reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam Was,
ciekawe która z Was dziś nas może zaskoczy:-),
Kamilka, daj znać jak będziesz już po KTG, mam nadzieję, że ten zastój to tylko chwilowy, dzieciom 1 maj się nie uśmiechał, no cóż, czekamy dalej:-).
Ja dalej u rodziców, nic się u mnie nie dzieje, no ale jeszcze 3 tygodnie, może i dobrze, przynajmniej się nie męcze.
Miłego dzionka brzuchatki:-):-):-)
 
Witam. Dzisja znowu pobudka przed 7-mą :-:)wściekła/y::angry::crazy:. Dziecku sięporządnie poprzestawiało :wściekła/y:.
Wczoraj spokojnie więc Dziewczyny dzisiaj trzeba nadrobić. Która jedzie na porodówkę? :-)

Pozdrawiam.
 
hej dziewczynki
a ja dzis od rana na nogach nawet wczesniej niz odd rana wczoraj po kapieli poszlam odrazu spac ze zmeczenia padlam jak mucha dla mnie to straszny wysilek zejsc prawie km i to pol biegiem... wiec usnelam zaraz po tym jak do was napisalam ok 19.. a musialam juz o 5 wstac bo myslalam ze z glodu padne.. i znow poszlam spac...

ale jestem strasznie podenmrwowana albo strasznie przewrazliwiona:-:)-:)-( dobrze ze dzis do tego szpiala... bo wczoraj na noc zalozylam wkladke czysta dzis rano wstalam a ona w polowie zielona... taki sluz.. boje sie bo w dodatku maly jeszcze sie nie ruszyl:-:)-:)-( ja chyba nerwowo nie wytzrymam..:-:)-( obym jak najszybciej urodzila bo chyba sfiksuje....

GRATULUJE nowym mamusia i slicznym dzidziusiom:tak::tak::tak:
 
Kamilka, na pewno wszystko będzie dobrze, wytrzymasz:-) czyli co, dziś może będziesz już tulić Adasia w ramionach, z całego serca Ci tego życzę. Będziemy trzymać kciuki, oby jak najszybciej była już po.:-):-):-):-)
 
O ja mysle ze dzis to pewnie nie ale napewno na dniach juz musze chocby mi wywolali.. smutno mi ze wszytstkim samo sie zaczyna a aja tak nie moge...:-:)-(

Dzisiaj jak wroce ze szpitala to napisze do was.... a jesli zostane w szpitalu to napisze przez Polke;-)
 
reklama
Witam.Mimo paskudnej pogody to humorek mam super bo widze sliczne dzieciaczki majowe! Az mi sie łza zakreciła jak czytałam posta Aniusi ze nie wiedziała ze macierzynstwo moze dac tyle radosci.....to jest prawda i ja sobie nie wyobrazam nie miec dzieci..:)
Wigma ,Aniusia dzieciaczki cudowne!!!
Kacha serdecznie gratuluje! Jak na razie twoj synek jest najwiekszy na majoweczkach :)
Kamilko zycze ci abys wrociła dopiero z Adasiem do domku!!!!
Wiktoria no cioesze sie ze nadal mi kibicujesz ale niestety nic sie nie dzieje :(
Dotkass a jak ty?

Ja chce juz dzidzie swoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry