reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

kurcze, ja to najchetniej wzielabym taka, ktora nie tylko na okres karmienia posluzy.. bo strasznie lubie pizamki :tak:
no ale nic, chyba ta wezme, bo naprawde tania i nawet niezla, ma odpowiedni fason, bo ja to nie znosze takich workowatych :-p kupilam na poprzednia ciaze jedna taka z rozcieciami na cycki i koszmar, nie znosze jej, do tego moglabym pod nia piecioro dzieci schowac, hehe ;-)
bo koszule dwie juz mam, ale wlasnie pizamka teraz needed :-)
 
reklama
madamagda, ty chociaz mozesz sie cieszyc, ze juz nie masz szyjki, hehe. bo ja ledwo chodze, maly napiera, wszystko mnie kluje i ciagnie, a szyjka dluga i twarda, jakby nigdy nic :baffled:
 
Aenye nie pokaze zakupow bo wlasnie schna na suszarce :)
Łania kupilam w Smyku ,takie wisialy na wieszaku bez opakowan.Najdrozsze ze wszystkich jakie tam byly ale gruby i podwojny .Firma jakas Sofija cena 54.90.Rozne kolory.
Czesc Madamagda :)
 
ayene
nie przejmuj się, jak byłam 3 tygodnie temu na badaniu to byłam twarda, zamknięta i długa na 40 mm, a sądzę że po tej akcji skurczowej w niedziele nagle się wszystko ruszyło.:tak: Także jest nadzieja i mimo że teraz nic się u ciebie nie dzieje, nie oznacza że jutro nie zaczniesz rodzić. :sorry2:

Iwonka jeszcze raz dziękuję że byłaś tak miła i pisałaś w moim imieniu do cioteczek :)
 
Halo jest tu kto? Ja chyba zmykam do loza.Juz nie moge siedziec wiec co bede sie zmuszac.Jak cos to sie juz zegnam .Dobranoc
SCpooh_su10108-as2207.gif
 
Podskocze moze do smyka to obmacam!:-D

Dobrej nocy Majoweczki, no i oczywiscie udanego majowego weekendu... Jejku, juz maj mamy... A pamietam jak zaszlam w ciaze, to do maja wydawalo mi sie, ze jeszcze tak baaardzo daleko... a tu juz sie zbliza czas porodu i wielkich zmian...
 
reklama
Ja jeszcze jestem chwilke,byłam na Naszej klasie,bo bardzo dawno tam nie zagladałam.Wogole zapomnialam o niej ...
 
Do góry