reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ola no faktycznie mogly by sie troche "zrazic" i moze bardziej Ty bys je musiala tam pocieszac niz one Ciebie. Wiesz dobrze ze jestes swiadoma tego ze potrzebujesz specjalistycznej opieki a jak ne ktore nie wiedza albo z wlasnej winy zaniedbuja takie rzeczy cos sie stanie i wtedy winni lekarze i pol szpitala


Dotkass acha rozumiem teraz
a z tymi algami to niezle te sny masz hehe
 
reklama
Dotkass, Ola - a ile Was porod wynosi na starynkiewicza? Bo tak jak wspomnialam bylam na spotkaniu z polozna na Inflanckiej i tak kalkuluje caly czas, ze niebardzo usmiecha mi sie wydawania 1400 (800 polozna i 600 sala do porodu rodzinnego, zzo bezplatnie). I zastanawiam sie czy w innych szpitalach jest lepiej... A jak to jest z umowieniem sie z polozna na starynkiewicza? Macie wtedy zapewnione miejsce?

A, bylam wczoraj w Tesco, niestety pieluch tych 98 szt. za 41 zl juz nie bylo, tylko dwie puste polki zastalam...:-(
 
Cześć dziewczyny, jak znajdę czas to nadrobię, a narazie:

jeśli chodzi o termometr, to mamy elektroniczny, dobrze sie sprawdza, nie używaliśmy nigdy innego, ale widziałam kiedyś program w tv, jak pediatra odradzał te do ucha, bo są podobno bardzo niedokładne...

spadam gotować obiad, zajrzę potem

wiesz co do tego że termometr do ucha jest nie dokładny to tak naprawde też mu nie wierze i jak teraz byłam chora to go sprawdzałam bo mu nie wierzyłam mierzyłam do ucha i zwykłym ale nie było róznicy jakieś dwie kreski ale wiem że jak bede mierzyć temperature kruszynce to na początku bede sprawdzac na dwóch do czasu jak mu zaufam:tak::happy:
 
Witam kochane majóweczki, dawno tu nie zaglądałam, ale czasami coś tu sobie poczytywałam i kiedyś widziałam, że któraś z was miała mieć obracanie maluszka w brzuszku:rofl2:, ale na dziś dzień ile przejrzałam stron nie mogę tego znaleźć, może któraś napisze jak to było, bo ja mam jutro się stawić na taki zabieg, i boję się czy by to nie wywołało przedwczesnego porodu. Jakoś jestem nastawiona, że chcę być podwójna aż do drugiej połowy maja. Więc napiszcie co wiecie o tym obracaniu, bo ja z nerwów nie wiem gdzie już szukać. :no:
pozdrowionka
 
a co termometra do uszka tez mi sie niechce wierzyc ze nie jest dobry bo tu gdzie ja mieszkam czyli w niemczech to w szpitalach tylko takim sprawdzaja
 
Witam kochane majóweczki, dawno tu nie zaglądałam, ale czasami coś tu sobie poczytywałam i kiedyś widziałam, że któraś z was miała mieć obracanie maluszka w brzuszku:rofl2:, ale na dziś dzień ile przejrzałam stron nie mogę tego znaleźć, może któraś napisze jak to było, bo ja mam jutro się stawić na taki zabieg, i boję się czy by to nie wywołało przedwczesnego porodu. Jakoś jestem nastawiona, że chcę być podwójna aż do drugiej połowy maja. Więc napiszcie co wiecie o tym obracaniu, bo ja z nerwów nie wiem gdzie już szukać. :no:
pozdrowionka


Witajj po przerwie.Tak kilka dni temu miala przekrecane dziecko jedna z majoweczek ale wszystko jest ok i nadal jest 2 w 1 :)
 
reklama
Do góry