reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Właśnie się dowiedziałam, że moja siostra, ta co miała termin porodu tydzień przede mną urodziła!!!! wow...jestem w :szok:, nic na to nie wskazywało i każdy myslał, że ja urodzę wcześniej, a tu proszę :tak:, czekam narazie na info od niej, gdzie leży itd, może jutro ją odwiedzę ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. ja nie wiem, zawsze zanim coś napiszę to czytam co zdążyłyście napisać i zajmuje mi to ok 30 - 40 min :tak::szok:. Ale dzisiaj nie dam chyba rady przeczytać wszystkiego.
dzisiaj spędziłam dzień na powietrzu. Byłam też na zakupach z Milunią i okropnie się namęczyłam. Coś mi się słabo robi i coraz ciężej jest. Czasem czuję się jak hipopotam.
 
Cześć :-)
Jak zwykle stron nadrukowałyście:szok::szok::szok:i czytam chyba z 20 min zanim odpisze:tak::-D:szok:U mnie słonko grzeje na całego i siedzie sobie cały dzień od rana u teściów na wsi -przyjemnie popatrzec na zieleń wkoło....:rofl2::-):-):-)
Nie wspomne o spoacerkach i leżaczku:-D:tak::-)
Witam nowa majówkę -co tak późno się obudziłaś jak my juz zaczełyśmy się rozdwajać???:happy::baffled:
Madamagda widzę ,że znów swoim jedzonkiem kusi ...ach a mi się robioć nie chce...
Wpadne wieczorkiem pa pa
 
Widzę, że chyba większość z nas to na dworze siedzi:-) pogoda jest cuuudna:tak: i wcale się nie dziwię, ja sam przed chwilą wróciłam z parku po drodze kupiłam jeszcze loda oczywiście:-D, a teraz robię obiadek. Mąż będzie dopiero wieczorem:baffled:
 
hej
a jasie troche przespalam wlasnie wstalam a tym co moga korzystac z uroku pieknej wiosny to zazdroszcze... ja narazie uziemiopna na maxa... najbardziej musze poradzic sobie z katarem bo rozsadzi mi czaszke...
 
Melduje sie kochane nadal 2 w 1. malutka się przekręcila, ale akcja porodowa się nie zaczęła. Zabieg rzeczywiście niebolesny ale taki dziwny. tylko jak mi się w żyłę wkuwali to cholernie bolało.
Odezwę się jutro bo idę się położyć, bo niby nic a jednak jakaś zmęczona jestem
 
:tak::tak:cfcgirl
super wiadomości, :tak::tak: z tego co się orientuje cięzko nakłonić dzidzę do przekręcenia, ale widać Marysieńka współpracowała i jeszcze chce sobie pomieszkać w brszuszku.:happy:
 
Melduje sie kochane nadal 2 w 1. malutka się przekręcila, ale akcja porodowa się nie zaczęła. Zabieg rzeczywiście niebolesny ale taki dziwny. tylko jak mi się w żyłę wkuwali to cholernie bolało.
Odezwę się jutro bo idę się położyć, bo niby nic a jednak jakaś zmęczona jestem
Suuper wiadomość:-), teraz odpoczywajcie, a Marysia pewnie podziwia wszystko z innej perspektywy:-D. Ważnie że wszystko przebiegło sprawnie:tak:
 
reklama
Witam wieczorowa pora
wy tak ciągle pisałyście o skurczach o bólach ,a ja do meża mówilam ciągle a mnie nic nie bierze :tak:no i na mnie sie przeniosło dziwnie sie z tym czuje ;-)chyba zaczynam sie troszke bać :tak:No ale ... chyba niemam wyboru urodzić musze ....:szok:może któraś z was zna inny sposób?:-D:sorry2:
 
Do góry