reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Cześć brzuchatki.
U mnie od rana jak zwykle w garnku kipi hehe, gotuję ryż żeby potem przez cały dzień podjadać. Zapiekę go z jabłuszkami, bo mi nati ostatnio przypomniała, a co se będę żałować. :sorry2:

Madzia jesteś niesamowita z tym gotowaniem :-D
Dzisiaj robie sobie makaron z białym serkiem na słodko :-p
 
reklama
Jak tylko czegos więcej się dowiem, to na pewno napiszę.

Wysłałam jej właśnie smska, że wszystkie majowe ciotki trzymją za nich kciuki :-)
 
Widzę, że znowu zaczynamy się prześcigać w pomysłach na dobre jedzonko :-D:-D:-D
Żeby Was jeszcze troszkę "podręczyć" przysmakami, to powiem, że wieczorkiem mama przywiezie mi pyszniutki bigosik (bedzie na jutro) a dzisiaj na kolację będą kluchy na parze z jagódkami, bo wczoraj nie zjadłam :-)

Zmykam dlalej się wygrzewać w wyrku. Jak będę miała jakieś wiadomości od Aurelii, to na pewno dam Wam znać...

Miłego dzionka Pasibrzuszki :-D
 
Ale nikt nie zagladal do kalendarza a tam i urodziny miala Magdalena i jej dziecko ,choc ostatnio sie nie odzywa i Agusiaa tez i imieniny i urodziny i chyba tez dawno sie nie odzywala.I inne majoweczki.
Wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!Odezwijcie sie troche do nas!
 
reklama
Witam Majóweczki :-)

Jestem po śniadanku. Wiecie co ja nie mam już od jakiegoś miesiąca problemu ze spaniem. Śpię w nocy po 11 godzin a i czasami po południu drzemkę sobie usukutecznię. Cieszę się z tego bo później to już będę mogła pomarzyć o tak długimśnie :-)
Piszecie, że puchną Wam kostki. Ja w ogóle nie puchnę. Może dlatego że cały czas leżę, a może to dopiero przede mną. Gdyby nie ten brzuch to nawet nie wiedziałabym że jestem w ciąży:-) Gorsze samopoczucie miałam miesiąc temu. Teraz czuję się super. Zobaczymy jak długo:-D
Mierzę od poniedziałku ruchy dziecka. Moja mała jest ruchliwa więc nie będzie z tym problemu:-)


Trzymam kciuki za Aurelię i jej córcię. Niedługo może następna majówka będzie rozpakowana:-)
 
Do góry