reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Pola trzymaj się cieplutko...wracaj do zdrówka...

Iwonka, fakt wymyśliłaś nieźle...ja to też właśnie sprawdziłam ze Starynkiewicza w niedzielę (nie planując ;-) ), ale dzięki temu utwierdziło mnie to w tym, że jednak tu a nie na Madalińskiego, chociaż widząc co się dzieje to zobaczymy, gdzie wyląduję???:szok::baffled:

Ja też uciekam, GORĄCY buziaczek na dobranoc od cioci Dotkass;-):-), idę rozwalić się w łóżeczku z kolacyjką i obejrzę "Misia"
 
reklama
Jejku dziewczyny, ale się działo, jak mnie nie było!
Gratuluję dzieciaczków, MM81 i Melek. MM, córeczka słodziutka, taka śliczna!

Będę się starała być z wami na bieżąco, ale to trochę już trudne. Jak dam radę to wizytę mam w czwartek, a jak mnie już przyciśnie, to pojadę jutro. Pewnie zostanę już w szpitalu.

 
Dotkass dzięki za info-pewne filmy nigdy się nie znudzą:-)
Czasami żałuję, że tak mało pamiętam z lat 80-tych....

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
dziewczyny, dziś badała mnie położna, trochę bolało, i teraz patrzę a na wkładce taka brunatna wydzielina.......nie czysta czerwona krew tylko brunatna ale KREW. dalej nic nie leci??? martić się czy to resztka czopa? bo mi coś odchodziło wcześniej ale to bez krwi było :-:)-:)-(

Tak jak Iwonka wczesniej powiedziała taka krew to norma po badaniu nawet w szkole rodzenia mówiła położna:tak::tak::tak:
Ja dziewuszki uciekam myju bo cos mój A jakby ochoty nabrał na sex!!!
A trzeba kożystać wiadomo jak nie dawno było......
Nie mogłam go niczym zmusic a to on powinien za mna latać:-D:-D:-D:tak:

Więc dobranoc i może mi troche spermy na rozwarcie pomoże hehe!!!:laugh2:
 
Ja też uciekam, GORĄCY buziaczek na dobranoc od cioci Dotkass;-):-), idę rozwalić się w łóżeczku z kolacyjką i obejrzę "Misia" [/quote]

A ja jedynki nie mam kurcze juz jakiś czas trudno pozostaja inne programy :-p
 
Doczytałam co napisałyście:happy: teraz mnie zaczyna wszystko swędzieć i w ogóle jakoś brzuch mi sie naciągnął ale nie tak jak mała się rozpycha tylko cały i już mi jest tak ciężko że najlepiej to usiąść i się nie ruszać ale nawet tak się nie da bo mnie kręgosłup wtedy boli:baffled: ale ten miesiąc muszę wytrzymać jeszcze ale łudzę się że może urodzę troszkę wcześniej

Ja też się żegnam DOBRANOC:-)
 
reklama
Normalnie tak grzecznie to chyba jeszcze nie szłyście wszystkie naraz spać :tak::tak:
Aurelko dobrze że się odezwałaś no wiesz jak teraz któraś z nas milknie to zaraz pada podejrzenie o rozdwojenie :tak::tak: trzymaj się cieplutko
 
Do góry