reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Łania a ja wpadlam na taki plan ,ze w tym tyg pojade najpierw do Brodnowskiego na ktg,bo powiem ze sa slabe ruchy wiec bede musieli mnie zbadac,a co ! No i w ten sposob poznam co i jak jest w tym szpiatlu..a potem pojade do innego szpitala moze
 
tez tak mam , i nie mam pojęcia co to jest, bo to jakby trochę od wewnątrz:dry::dry::dry:

Też to miałam, a potem pojawiło się w tym miejscu odparzenie :baffled:

akupresura- punkty znajduja sie w kilku miejscach.

***w okolicy wewnetrznej kostki- 4 szerokosci palcow w gore od kostki-punkt przy
ucisku powinien zabolec. Postepuj jak z punktami na dloni.

Seks- jeszcze bardziej efektywny sposob. Obecnosc spermy powoduje rozwarcie,
natomiast orgazm wywola skurcze.

Co do tych kostek, to w "Wielkim świecie małych odkrywców" wypowiadała się lekarka, że ich masaż może wywołac wcześniejszy poród

Jednak, jak na razie, seks najbardziej mi sie podoba :-D:-D:-D

Mi na szczęście już trochę brzuch opadł , ale wcześniej miałam taki defekt. Męczyłam sie jak diabli. Zaczęłam smarować sudocremem - pomagało.
!

To tak, jak u mnie. Ja wyleczyłam sobie to zasypką dla niemowląt

Ok to czekamy na relacje,a opisem sie nie martw.Pisz jak czulas i juz.Wiadomo ze porod to nie jest nic przyjemnego i nie ma co liczyc na cud :) Jedynie co to modlic sie o jak najkrótszy ......

Pewnie... żadna z nas się chyba nie czaruje, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie i że usłyszymy fanfary, jak maluch sie urodzi :tak:
chociaż... czemu nie? :-D:-D:-D
 
dziewczyny, dziś badała mnie położna, trochę bolało, i teraz patrzę a na wkładce taka brunatna wydzielina.......nie czysta czerwona krew tylko brunatna ale KREW. dalej nic nie leci??? martić się czy to resztka czopa? bo mi coś odchodziło wcześniej ale to bez krwi było :-:)-:)-(
 
Maja z tego co ja wiem to jest normalne po badaniu ginekologicznym.....Ja tak mialam jak bylam na patologi w pioerszej ciazy przed porodem
 
Maja - po badaniu sie zdarza.

Iwonka - dobrze wymyslilas z tym KTG!:-D Ja powoli nastawiam sie na szpital na Inflanckiej, bo same dobre opinie slysze, jedyny minus to niezbyt dobry wyglad szpitala... Jutro podpytam mojego gina czy zalatwi mi tam miejsce +w piatek polozna jak to jest ze wszystkim...

Pola - ja tam sie ludze, ze nasze porody beda lekkie, latwe i przyjemne!;-)
 
Ja to nie wiem Maju, co prawda miałam taką sytuację, na początku ciąży po cytologii, ale lekarz mnie uprzedził, żę tak się może zdarzyć...myślę jednak, że Iwonka ma rację i nie ma się tu co martwić, chyba, że jutro też będzie coś nie tak, wtedy dla świętego spokoju pojechałabym do lekarza :tak:
 
Dobra Kobitki zmykam do łóżeczka powygrzewać się (szkoda tylko, że mąż wyjechał, bo byłoby cieplej:-D)

Z pyszności na dzisiaj, to mnie czeka jeszcze syropek z cebuli :baffled:

Przeziebienie mnie wykańcza, jeszcze dostałam do całego zestawu objawów gorączki :-:)-:)-(

Miłej nocki i do jutra
 
reklama
dzięki dziewczyny:zawstydzona/y: chyba zaczynam trochę panikować...........wystraszyłam się tej krwi, no wiecie....odklejające się łożysko itp........ale wtedy chyba leci czysta jasna krew. Z tego co wiem.
 
Do góry