reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
U nas też przewaga byczków - ja z 4 maja, mąż z 13 maja, Mikołajek powinien ok 14-17 się urodzić... tylko Maksio z września.
Maks urodził się jeden dzień po imieninach swojego taty (23 września), więc Mikołaj mógłby na przykład jeden dzień po jego urodzinach - 14 maja. Żartuję czasem, że jeszcze jedno na Gwiazdkę i mam prezenty dla męża z głowy już dożywotnio. Tylko że mi się chyba kolejna ciąża nie uśmiecha już... ;-)
 
Witam, no i wypuścili mnie do domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szyjki już nie ma tak jak pisałam, główka wstawiona w kanał rodny, skurcze są ale nieregularne. jestem wściekła, zła, zmęczona i nie mam już sił.... Barany powiedzieli że mam czekać w domu, bo może to być dzisiaj albo za tydzień:szok::szok::szok:
Ciekawe jak znowu miejsc nie będzie, co ja zrobię.

MM81 gratuluje i zazdroszczę w pozytywnym znaczeniu tego słowa;-);-)
Pozdrawiam i bardzo dziękuje Wam za wsparcie:tak::tak:
 
Zwolinko no szkoda ze sie meczysz...co za ludzie na to pozwalaja.No nic ,oby tylko pozniej cie przyjeli.
Mm mania jest przeslodka :tak::tak::-) ktore zdjecie mam wkleic na Lisie majowych maluchow?
 
Ale sie rozpisaly majowczeki kochane.Ja juz wrocilam odebralam dowod,bylam tez w urzedzie skarbowym zglosic i tam zmiane nazwiska.A w Urzedzie gminy jak bylam po ten dowod to znow trafilam na ta słuzbistke czarna jedze przemadrzala.Mloda dziewczyna a uwaza sie za jakiegos nie wiem cvo a juz nie mam slow.Mialam jak zwykle z nia spiecie.Przeszkadzalo jej ze Vanesska wziela sobie jeden spinacz ktory lezal luzem i sie nim bawial! I z tekstem Prosze niech corka odlozy spinacz na miejsce..............a ja do niej powiedzialam :A co przeszkadza,przeciez nie zje go,sniadanie jadla!!!!!A do Vanesski powiedzialam usiadz dziecko bo pani jak zawsze nie w chumorze boi sie ze chyba sobie wezmiesz jeden do domu.

Dobrze jej powiedziałaś, co za babsztyl, ja to normalnie czasem w szoku jestem, bo niby młoda powinna byc normalna, a tu się okzauje, że czym młodsza to bardziej wredna :wściekła/y:, aż się nie chce w Urzędach przesiadywać :wściekła/y:

Maksio zostanie dziś w żłobku do 18 (mąż go zawiózł o 11). Odbierze go tatuś lub - uwaga uwaga - dziadek.


Wow, normalnie szok :szok::szok::szok:, a co się stało, pogoda ładna czy o co chodzi??


Dobra starczy tych relacji,musze sie wziasc za gotowanie kapustki mlodej :)

Ale bym zjadła, ale mam zupkę gulaszową, trochę jej zrobiłam, więc trzeba jeść, ale nie mam nic przeciwko, bo pyszna jest :-)

MM, ja mam ręczny Aventu, i w nim możesz sobie w zasadzie sama regulować, czy mocniej czy lżej to robisz. A u Ciebie nie ma regulacji?

Ja też mam taki i z nakładka masującą :tak:

dalej rozwarcie na 1 palec, miękka ale długa:crazy:
zaczyman pić te zioła,nie ma co, plus meliska ............
może coś pójdzie......mam przyjechać za tydzień.........

Ja w niedzielę, jak byłam na izbie przyjęć to rozwarcie miałam na 1 palec, a szyjka miała długość 2 cm, czy to już blisko?

KOCHAM TRUSKAWKI

Ja też, uwielbiam, dziś właśnie wsunęłam lody truskawkowe na spacerku, mężus wrócił wcześniej z pracy, bo się wk***ił i był o 13 już ze mną, no to wyciągnęłam go na lodziki i bajaderkę wsunęłam, a zaraz idę zupkę podgrzać tylko doczytam was do końca
 
MM cudna jest twoja królewna.
Kamilko czy ty aby nie za często się wszytskim zamartwiasz i dołujesz?? Przecież lada moment Twoje Maleństwo tez będzie z Tobą. Ja też nie mogę się doczekać, jak każda z nas, ale to,że ktoś wcześniej urodził to nie jest powód do dolowania się tylko cieszenia. Nasze dzieczaki będę najlepiej wiedziały kiedy sa gotowe przywitać ten świat, więc głowa do góry. ;-)
A ja zaraz idę robić naleśniki, bo tak mężowi obiecuje i obiecuje. A trochę mi się nie chce, bo macica mi się stawia, mała się rozciąga jak opętana. Wczoraj w nocy to normalnie jakieś Tai-chi robiła w brzuszku...Odliczamy dni do przylotu mojej Mamy. W poniedziałek już będzie z nami. W piątek mam to odwracanie i mój mąż mówi,że ma przeczucie,że Marysia się pojawi z nami...Ale numer by był...;-)
Pozdrawiam Mamusie kochane
 
Jesli chcecie (Ola,Dotkass ) moge Wam wyslac namiary na nia na priva.

Ja poproszę, bardzo chętnie


Jest śliczna, sama słodycz :-D:-)

Witam, no i wypuścili mnie do domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szyjki już nie ma tak jak pisałam, główka wstawiona w kanał rodny, skurcze są ale nieregularne. jestem wściekła, zła, zmęczona i nie mam już sił.... Barany powiedzieli że mam czekać w domu, bo może to być dzisiaj albo za tydzień:szok::szok::szok:
Ciekawe jak znowu miejsc nie będzie, co ja zrobię.

Zwolinko, współczuję, co za konowały...k**wa aż szkoda słów, a razcej nie szkoda, ale żadnych pięknych bym tu nie przytoczyła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, oni zdają sobie sprawę z tego, że poniosa tego konsekwecje gdybyś zaczęła teraz rodzić, zresztą oburzona jestem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Jak juz się rozpędzicie z pisaniem to kurcze ciężko za Wami nadążyć tym bardziej że pewne małe stopy usilnie próbuja mi się zmieścić pod żebrami :baffled: co do truskawek to ja tez uwielbiam a dżem truskawkowy w środku zimy oczywiście sobie robiony z lodami waniliowymi to juz prawdziwa delicja jak na mnie :tak::tak:
Co do miodu przy przeziębieniu to zgadzam się z tym co pisała Dotkass trzeba uważać na niego i zbyt duże ilości zamiast pomagać mogą dodatkowo podrażniać śluzówkę poza tym warto pamiętać żeby przy bólach gardła pić raczej chłodne płyny lub w temperaturze pokojowej:tak:
Zwolinko współczuję konowały cholerne jedne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
MM córcia prześliczna i proszę ucałować jej malusie słodkie stópki od cioci z BB :-):-)
Madamagda chyba bym wyszła z siebie :wściekła/y::wściekła/y: zresztą do nas na weekend przyjeżdża siostrzenica mojego J niby ma się nią zając babcia ale babcia po jakiejś godzinie już nie ma pomysłów co robić z żywotna trzylatką więc jak znam życie to przesiedzi większość weekendu z nami :baffled::baffled: powiedziałam dzisiaj mężusiowi że proszę bardzo ale niech on się przygotuje że o wolnym weekendzie może zapomnieć ja się ledwo poruszam bo mnie słodkie moje cudo nóżkami próbuje wyjść górą przez żebra więc ja napewno się nie zamierzam wysilać :tak::tak:
Iwonko a to pech z tym telefonem i to akurat teraz ale może faktycznie warto zorientować sie u operatora czy można wcześniej przedłużyć umowę :tak:
Kamilko ja mam laktator tommee tippee:tak:

No a tak poza tym to nie pamiętam co chciałam napisać bo mnie te małe kończynki całkowite rozpraszają :-D
 
Do góry