reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
hej ZWOLINKA tzrymaj sie kochana bedzie dobrze ale jak tylko bedziesz na silach to napisz do ktorejs z nas smska... czekamy na wiadomosci...


ide sie kapac dziewczynki... pozniej biegi po schodach i na spacerek z mezem...
 
Zwolinka no to czekamy na relacje, zadzwoń do którejś w razie czego.

A ja własnie wróciłam od stomatologa. Mąż miał robić ząbki, ale tak szybko poszło więc i ja siadłam przy okazji na fotel dentystyczny. Strasznie się boję stomatologów, ale nie było tak źle. Miałam jedną wypłukaną plombę i reszta ząbków zdrowa. Jednak miseczka mleka co rano daje efekty, uzupełniam dawki wapnia które dzidza zabiera. :-p
Mąż z okazji że wczesniej wrócił chciał zrobić coś pożytecznego na ogrodzie, wpadł na pomysł wykończenia naokoło basenu i się rozpadało hehe, no więc mamy czas dla siebie, więc lecę z niego ;-)korzystać.:happy:
 
Przeczytalam o Zwolince i az lzy mi sie kreca i sie boje bo chyba dicera do mnie ze to juz powoli nasza kolej :zawstydzona/y:


Kamilka spokojnie nie mozesz tak sie "jarac" i o tym ciagle myslec czy to juz bo ponoc adrenalina "wytraca" (nieweim jak to nazwac ) oksytocyne i dltego im blizej porodu to jest dobra meliska bo walasnie przez takie juz juz a to a to termin sie wydluza tagze wyluuuuuuzuj malenka :-) mam nadzieje ze sie nie gniewasz ;-)


madamagda to dobrze ze zabki w pozadku wiesz mi sie blaba tez wyplukuje i ja niewiem jak ja robia wiesz moze ? bo mi jedna osoba powiedziala ze sie cala blabe wywierca i od nowa a jak o tym pomysle to mnie ciarki przechodza bo zdrowy zabek tyle ze z blomba a mocno sie trzyma tyle ze lekko jest wlasnie wyplukana i sie strasznie boje z tym isc
 
No tak pare godzin mnie nie było, a Wy już 5 stron "namazałyście" znów musze podgonić...

Trochę sie zdrzemnęłam, teraz strasznie boli mnie brzuszek a zaraz będę jadła spaghetti z tuńczykiem i oliwkami, pychota

Dobra, czytam co napisałyście
 
Myślę kochana ,że masz skórcze przepowiadające -ostatnio miałam o tym w szkole rodzenia jak to pierwsza ciąża mogą się pojawić tak 2-3 tyg,przed terminem także powoli czasu mamy jeszce i do terminu trochę:-p:laugh2:Ale nikt w terminie nie rodzi jakieś5% kobiet:-p:tak:także trzeba by sie wkońcu sapkować:-D
Co z wątkiem zamkniętym?

Kathy, ja takie skórcze to już od ponad tygodnia mam... i z tygodnia na tydzień bardziej się nasilają

Przewijak na lozeczko kladziony,taki mam zamiar kupic,nie zaden nowy mebel ktory po kilku miesiacach pojdzie w odstwake .

Ja też kupiłam taki na łóżeczko, poc o zawalać miejsce w domu, a dziecko jest tak malutkie, że przewijak położony na łóżeczki w niczym nie przeszkadza,a powiedziałabym, że jest raczej bardziej poręczny

Hmmm zobaczymy jak to będzie na razie nic się nie nasila...ciekawe co to będzie

Zwolinka, trzymamy kciuki!!

Tak, Zwolinka, trzymaj się, mocno trzymamay kciuki, dawaj znać
 
Witajcie :-) przeczytalam wlasnie o Zwolince i jestem w szoku ze to moze być już ten dzień :-D.
Zwolinka trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skończyło .
Teraz ide do babci na chwile ale wieczorkiem bede siedzieć na bb wiec wtedy sie rozpisze i mam nadzieje ze bedziemy mieć jakieś wieśći od Zwolinki:-)
 
A i z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać że Mąż już wrócił dostał jedzenie na stół i zaraz jedziemy do szpitala. Zobaczymy co oni powiedzą:zawstydzona/y: zaczynam mieć pietra:zawstydzona/y: trzymajcie Dziewuszki kciuki i Wam również życzę powodzenia
Trzymamy kciuki,i czekamy na wiesci.....:-):-):-):-):-)

trzymaj się Zwolinka, zazdroszczę :-)
Ha jak to fajnie brzmi,choc i ja zadroszcze:sorry2::-D:-D:-D:-Djak sadomaso;-)


Ja juz wrocilam od gina,to byla wizyta kontrolna,wazenie ,cisnienie itp.
Zapytalam go o te ziola to prawie mnie wysmial:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:Kolejna wizyta po majowym weekendzie o ile nie urodze oczywiscie wczesniej.Powiedzial ze jak jest ladana pogoda to jest mniej rodzacych a jak jest pochmurno i brzydko to wiecej porodow;-)
 
reklama
Zapytalam go o te ziola to prawie mnie wysmial:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
a powiedział coś?????????? bo ja już sama nie weim???????????? brać to czy nie?
wiem że lekarze są sceptycznie nastawieni do naturalnych metod, ale czemu nie podają konkretnych przeciw???
no chyba zę ten Twój jakoś to uzasadnił, bo moja gin w sumie nic konkretnego mi nie powiedziała tylko zbagatelizowała
 
Do góry