reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Dziewczynki!
U mnie tez ciepło, pieknie i slonecznie, znowu sobie siedze na balkonie w krótkim rekawku z laptopem, a moja Niunie chyba razi słoneczko bo mi tu niezły pokaz akrobatyczny daje:-)

Ja idę się wykąpać, i też zaraz na tarasik wyjdę z laptopikiem, bo muszę WRESZCIE zacząć pisać tą pracę mojemu mężulkowi :baffled:
 
reklama
no raczej nie jestem juz wykonczona psychicznie... juz mam dosyc wygladam jak upior... nie mam w czym chodzic chodze ubrana jak rumun.. jest mi ciezko i ciagle teraz chce mi sie plakac bo nic nie moze byc tak jak trzeba i dziac sie jak u innych tylko wszystko po...ne
 
hej dziewczyny. Piatek i część soboty byłysmy w szpitalu, bo miałam skurcze i bóle bleców. Nie wiedzieli czy to nie poród się zaczął. Sprawdzili- szyjka macicy dluga i zamknieta, więc ok, ale zatrzymali w szpitalu. No ale, żeby nie było kolorowo dostałam zaburzenia błędnika. Chodzę jak nawalona, kręci mi się w głowie, nie mogę równowagi złapać.:rofl2: Straszne. Nie mogę nic zrobić. Wziąść na to nic nie mogę, bo dzidzia. Mam tabletki na to ale niestety, trzeba się męczyć. Miałam już to przed ciążą, długość trwania do kilku miesięcy, ale mam nadzieje,że niedługo minie u mnie. Dlatego wybaczcie,że nie piszę, ale nie jestem w stanie. Jak tylko się poprawi usiądę do kompa i przeczytam wasze posty.Całuski dla Was.
 
Kamilko dasz radę i przyciśnij tego lekarza niech decyduje co jak i kiedy bo chyba najgorsza to taka niewiedza :tak::tak:
cfcgirl wracaj szybko do zdrówka i tym samym na mjóweczki i dobrze że to jednak nie Marysia wybierała się już na ten świat:tak::tak:
 
Witam wszystkie dziewuszki!
Przespałam całe popołudnie pod grubą kołdrą, obudziłam się mokra jakby mnie ktoś oblał z wiaderka :-D ale chociaż już czoło chłodno, jeszcze te zatoki zapchane zostały...

Kamilka no to masz nieciekawie, u nas na szczęście pustki w szpitalu, dlatego tak się cieszą jak nowa dzidzia się rodzi, bo mają nowego człowieczka do zasiedlenia tej pustyni!:-):-) Moja mała już się na szczęście wstawia do macicy i jak sprawdzałam ostatnio, to nie wyczułam szyjki, chyba już za krótka...

Iwonka prześliczna kołyska,my kupiliśmy coś takiego


 

Załączniki

  • 100_1686.JPG
    100_1686.JPG
    82,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 100_1687.JPG
    100_1687.JPG
    90,9 KB · Wyświetleń: 25
:-)witam "mamusie" ale dziś pięknie aż chce sie żyć :tak:i hormony buzują ale tylko szczęscia :blink:
moja kruszyna chyba wrócila do pozycji miednicowej bo jakoś tak ja czuje ,a leżała już przez chwile główką w dól :tak:
wczoraj cały dzien spedziłam w pleneze byłam na rybce ...mniam... zjadlam nawet dwie ,ale po calym dniu bylam spuchnieta jak balon , dłonie i stopy szok
czy wy też macie wrażenie że w koło jest mnustwo cieżarnych kobiet ?:tak:


kamilko ja widze że ty za wszelką cene chcesz już urodzić , maluszek sam ci da znać kiedy zechce was zobaczyć :tak:nie stresuj sie tak :tak:
 
moze i by chcial ale nie moze dac znac... i pewnie ze chce juz rodzic bo jestem strasznie sflustrowana:crazy: nie mam juz sily chce sie normalnie ubrac bo chodze jak napuszona kura z wlosami nie moge nic zrobic do kosmetyczki nie moge isc nawet z domu juz nie wychodze bo nie mam w czym chodze tylko w pizamie:angry::angry::angry::angry::angry: Boze plakac mi sie chce:sorry2:
 
kamilko ciąża to taki piękny stan jak bedziesz tak myślala że wszystko jest beee.. to wpadniesz w jakąś depresje nie można tak :-(nie dołuj sie tak
 
reklama
Gloria sliczna twoja kolyska,ja nie moglabym takiej miec choc mi sie podoba bo balabym sie ze mi Vanesska ja wywroci razem z dzieckiem.Dlatego pottrzebowalam porzadnej drewnianiej i ciezkiej.
Kamilko skad ja to z nam,no najgorsze sa koncowki,ale jesli jednak lekarz powie ze sprobujesz naturalnie rodzic to uwierz mi ze lepiej aby akcja zaczela sie zupelnie naturalnie bo pom Oksytocynie na wywolanie jest bol duzo wiekszy.......

Ja tez zaraz wychodze na ogrodek,czakam jak sie pranko skonczy i idziemy wygrzewac sie na sloncu
 
Do góry