reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonko, super strona i na pewno się przyda, jeszcze nie raz będziemy do niej zaglądać;-):-D:-D. Teraz to ta strona nam uświadamia ile możemy jeszcze zjeść:-D bo potem na większość rzeczy ZAMEK:baffled:. :-D:-D.

My z mężem już po kolacji, leżymy w łóżeczku i się byczymy:tak::-):-).
Pogoda super, mam nadzieję że jutro też taka będzie to pranko się wstawi:tak:.
 
reklama
:-) iwonka kochana odwazna jestes albo znasz siebie ja nie umiem kiedys kupowalam na oko i pasowalo jak ulal jak zaczelam "tyc" w ciazy to kupowalam przymale lekko rzeczy a teraz juz sie nauczylam wieksze wiec ciezko mi cos kupic na siebie bo mam nadzieje ze bede jak przed ciaza wazylam nie cale 50kg i siostra 14 lat teraz chodzi w moich spodniach jak patrze na taka dup... to sobie mysle ze nie mialam zlej figury :zawstydzona/y: ale sie wszystko docenia jak traci :wściekła/y:


Kathy wiesz mojego czasami tez na spacer ciezko wyciagnac niestety, ja kosmetyki mam i reszte tez ale za bardzo niewiem co z apteki, pewnie cos po porodzie spirytus a dalej niewiem co jak mozesz napisz co bedziesz kupowac to i ja pewnie zalapie
acha polozna mowila zeby nie kupowac nozyczek z okragla kncowka bo rwa strasznie pazurki nie sa ostre lepiej powoli obciac jak dzidzi spi zwyklym

Wiesz co ja dokładna liste zrobie i ci wtedy napisze oki?Bo teraz mi z głowy wyleciało a nie chce czegos zapomniec -dokładna liste zrobie i napisze:tak:




Dotkass ja mam pietra ze nie bede widziala co jesc :baffled: no wiadomo tluste smarzone opada ale to co gotowane mieso A chyba im dziecko starsze to nawet jak karmimy bedziemy mogli coraz wiecej roznych rzeczy jesc ? :dry: pod tym wzgledem jestem zielona kompletnie

Kathy, mogę zapytać skąd jesteś dokładnie? Bo ja w Polsce mieszkałam 30km od Koszalina,a chyba gdzieś pisałaś,że gdzieś w pobliżu mieszkasz...

Dzidzia już bardzo nisko,jakie to dziwne uczucie,jakby miała wypaść,ale parcie na pęcherz cały czas,a prawie nic nie leci :-D

Kochana ja dokładnie to mieszkam w Białogardzie -napewno słyszałaś no chyba ,że w całkiem innym kierunku mieszkasz :baffled::-D:tak:Ale jaja by były jakbyś pochodzila z mojego zadupia:-D:-D:szok::tak::szok:
 
Kochane ja zmykam do wyrka ogólnie dzień piekny i jak bylismy u rodziców poszliśmy z A do lasu na spacer -mokro jak po powodzi jakiej:szok::szok::szok:Oby wyschło szybko -starczy tego deszczu:tak::-)
Ogólnie dzien miną super i humorek dopisywał -jednak pogoda ma na nas wpływ i nikt mi nie powie ....:no::happy:.No oby takie słonko już bylo cały czas i wkońu zajme się najprzyjemniejsza rzecza-praniem ciuszków:-)A jak padało nawet mi sie nie chciało tego robić a jak słonko normalnie chce się ŻYĆ!!!
To DOBRANOC dziewczynki zmykam do łóżeczka mężusia ogrzać:-p:happy:
 
Witam Kochane "Grubaski" w ten śliczny dzionek :-)


Widzę, że niedziela większości z Was upłynęła pod znakiem spacerków,bo mało Kobitek wczoraj zaglądało na BB :tak:. I bardzo dobrze!!!
Wczoraj tak sobie pomyslałam, że rodzimy w najfajniejszym okresie roku :tak:.

U nas nocka, jak zwykle, nieprzespana, ale juz się do tego przyzwycziłam. Co noc budzę się o 3 lub 4 rano :baffled:, bo Mały uciska mi pęcherz i biegiem do toalety :-D,a potem to już ciężko zasnąć :baffled:

O 9tej jadę po nasz wózeczek!!! nareszcie go mam, bo chyba już byłam jedną z niewielu majóweczek, które jeszcze nie kupiły "bryk" dla swoich szkrabów...
Jeśli opanuję umiejetność wklejania zdjęć, to wstawię na WÓZKACH

Miłego dzionka

Popołudniu do Was zajrzę
 
Kathy ja spędziłam 4 lata w Białogardzie,jak jeszcze chodziłam do liceum :-):tak:
A pochodzę z Tychowa,to jeszcze większe zadupie haha

A ja się dalej męczę,chyba mnie dziś gorączka wzięła, w łóżku leżę i umieram :sorry2:. Trzeba będzie do położnej skoczyć, może da się to przeziębienie jakoś przegonić:tak::tak:
 
Witam w piekny wiosenny dzien! U nas dzis ma byc 18 stopni a niebo jest bezchmurne.Ja juz kompa odpalilam z rana bo licytuje na allegro :) Mam nadzieje ze dzis mi sie uda wygrac !

Pola jak juz wrzucisz zdjecia wozka na swoj komputer to pozniej przez ta strone mozesz zmniejszyc rozmiar i nam pokazac http://www.holdthatpic.com -- Free Online Image Hosting!
kliknij tam w PRZEGLADAJ wyszukaj zdjecie ktore chcesz pokazac i kliknij w OTWORZ a nastepnie w Upload
Jak sie zdjecie przetworzy pokaza sie kody do pobrania,ty kopiujesz caly ten pod zdjeciem srodkowy i wklejasz go w posta.

Gloria zycze duzo zdrowka !!!
 
Dzień dobry!
Ja juz po śniadanku. Jedno pranie zrobione, drugie czeka na zwolnienie miejsca:-)
Wczoraj była piękna pogoda, ale na spacery to ja juz się nie nadaję:sorry2: Poszłąm do sklepu po lody i coś do picia i wróciłam z połową mineralnej, bo połowę musiałam po drodze wypić:zawstydzona/y:
Po 18 wyszłam pierwszy raz z kotami na spacer. W zimie nie chciało mi się:-p Najpierw wyszłam z kotką, bo jakoś tak chętniej się zbierała, a później kocur badał nowe terytorium.;-)
Niestety nie będziemy wychodzić zaczęsto. Na parterze są 3 koty i to jest ich teren- one są "wychodzące" i wczoraj nie chciały się zakumplować z moimi. Monki (kocur) tak się zestresił, że nawet mnie osyczał, a noszenie takiego klocka (6kg) po schodach jest mało przyjemne:sorry2:
Szkoda, bo na starym mieszkanku często wychodziłam z dwoma na raz, a tu ....:no:
 
czesc czesc dziewczynki
piekny dzien dzis ...na porod:))tye slonca w calym miescie...
a ja sie biore za porzadki i dlugi spacer z Mala i pakowanie torby
 
reklama
No piekna pore roku wybralysmy sobie na przyjscie na swiat naszych potomstw.Do okola wszystko mlode i swierze.Dzis znow mialam sen ze bylam na porodowce ! Ach juz sie nie moge doczekac.Jeszcze z tydzien i moge isc rodzic a co tam.;)
 
Do góry