reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No piekna pore roku wybralysmy sobie na przyjscie na swiat naszych potomstw.Do okola wszystko mlode i swierze.Dzis znow mialam sen ze bylam na porodowce ! Ach juz sie nie moge doczekac.Jeszcze z tydzien i moge isc rodzic a co tam.;)
Iwonka a pewnie co sobie bedziesz zalowac :-)

A ja sie pochwale bo w sobote maz mi kupil telefon Sony ericsson w200i fajnie bo zew karte ma i radio a moja mp3 nawala wiec jestem super zadowolona ;-)
 
reklama
Hura hura wygralam aukcje,kołyska jest moja .Jade po nia dzis bo jest z Wawy !
341154622
 
Witajcie dziewczyny :-) JA troche nie wyspana bo bylicmy wczoraj u znajomych z tesciami i wróciliśmy w nocy . I oczywiscie ja musiałam wracac autem :wściekła/y: i sie troche nie wypałam . Po wczorajszym wyjsciu powiedziałam tescowi ze ja juz nie bede wracac autem bo jestem w ciaży i musze odpoczywc bo on juz miał plan zebym za dwa tygodnie pojechała z nimi prawie 300 kilometrów na wesele i oczywiśćie wracała autem . Wiec powiedziałam basta . Niech sobie sam wraca.
 
Witajcie majóweczki :tak::tak::tak:
Tak słonko do mnie zagląda przez okno że ciężko wysiedzieć :-) ale jeszcze troszkę muszę potrzymać moje szlabany :tak::tak:
Pola ja jeszcze nie mam wózia choć od dawna wybrany to jednak jeszcze nie zamówiony może w przyszłym tygodniu :tak:
Iwonko tak pora roku zdecydowanie najlepsza żeby cieszyć się nowym maluśkim życiem :-):-) kołyska przesłodka :happy::happy:
Vanessa Twój teść chyba gorzej się czuje dobrze że się postawiłaś :tak::tak:

Wszystkim mamusiom i dzieciaczkom niezależnie od tego po której stronie brzuszka są życze miłego i spokojnego dnia :tak::tak::tak:
 
I ja się witam po weekendzie:-) u mnie też słoneczko świeci ale żeby wyjść z domku muszę poczekać troszkę aż moje sodenki wyschną bo teraz to mi już tylko jedne zostały które mi są dobre ale mam nadzieję że w słoneczku raz dwa i będą suche:happy: A w piątek nareszcie pójdę do lekarza i zobaczę moją Zosię bo już od miesiąca jej nie widziałam a teraz to już na pewno duża dziewczynka jest już się doczekać nie mogę:happy:
 
I znów witam Was słonecznie,

Pogoda znów dziś piękna, aż się chce już rodzić i na spacerki wychodzić :-D:-D:-D nawet nie czuję, że rymuję :-D



Dotkass gratulacje sześciu miesiączków w małżeńskim stadle :tak::tak::tak:

Dziękuję Puchatko :-)


Dotkass u mnie tez w tym miesiacu minie po roku od slubu.

To w takim razie gratuluję :-):-):-)



A ja się dalej męczę,chyba mnie dziś gorączka wzięła, w łóżku leżę i umieram :sorry2:. Trzeba będzie do położnej skoczyć, może da się to przeziębienie jakoś przegonić:tak::tak:
[/I]

Gloria kuruj się, wygrzej i szybciutko do zdrowia wracaj

Po 18 wyszłam pierwszy raz z kotami na spacer. W zimie nie chciało mi się:-p Najpierw wyszłam z kotką, bo jakoś tak chętniej się zbierała, a później kocur badał nowe terytorium.;-)
Niestety nie będziemy wychodzić zaczęsto. Na parterze są 3 koty i to jest ich teren- one są "wychodzące" i wczoraj nie chciały się zakumplować z moimi. Monki (kocur) tak się zestresił, że nawet mnie osyczał, a noszenie takiego klocka (6kg) po schodach jest mało przyjemne:sorry2:
Szkoda, bo na starym mieszkanku często wychodziłam z dwoma na raz, a tu ....:no:

Też muszę zacząć wychodzić z naszym kotem na spacer, już cieplej się zrobiło, a on tak bardzo to lubi, teraz to go na taras wypuszczam i potrafi tam siedzieć cały dzień :tak:


No piekna pore roku wybralysmy sobie na przyjscie na swiat naszych potomstw.Do okola wszystko mlode i swierze.Dzis znow mialam sen ze bylam na porodowce ! Ach juz sie nie moge doczekac.Jeszcze z tydzien i moge isc rodzic a co tam.;)

Tak, wiosna to piękna pora roku, wszytsko się rodzi do życia, więc nasze Maleństwa będą miały wszytsko świerze i pachnące, no i powietrze, bo przecież w domu to pewnie mało będziemy siedziały :-)

Hura hura wygralam aukcje,kołyska jest moja .Jade po nia dzis bo jest z Wawy !
341154622

Gratuluję wygranej aukcji, kołyska śliczna :-)


Witajcie dziewczyny :-) JA troche nie wyspana bo bylicmy wczoraj u znajomych z tesciami i wróciliśmy w nocy . I oczywiscie ja musiałam wracac autem :wściekła/y: i sie troche nie wypałam . Po wczorajszym wyjsciu powiedziałam tescowi ze ja juz nie bede wracac autem bo jestem w ciaży i musze odpoczywc bo on juz miał plan zebym za dwa tygodnie pojechała z nimi prawie 300 kilometrów na wesele i oczywiśćie wracała autem . Wiec powiedziałam basta . Niech sobie sam wraca.

Co z Twoim teściem? Może trzeba się czasem przypomnieć, żeby spojrzał na Twój brzuszek...:szok:
 
hej dziewczyny

u mniepiekna pogoda cieplutko wczoraj padalo i slonce wychodzilo i co chwile byly tencze

ja jestem troche zalamana... jutro musze na wizycie u lekarza troche go ustawic niech wreszcie mi powie co i jak??
wczoraj byla moja ciotka polozna powiedziala ze to kwestia czasu ale ja rodzic naturalnie raczej nie bede... dziecko jest wysoko nie weszlo w miednice bo jest za duze... dlatego tez nie skraca mi sie szyjka bo powinna sie skrocic pod naciskiem glowki dziecka... na tym etapie ciazy co jestem nie powinnam miec juz szyjki a mam 4 cm... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: powiedziala ze lekarz moze czekac poprostu do terminu i dopiero da mi skierowanie i dlatego jesli tak ma juz byc to ja go jutro musze przycisnac, choc pewnie on sam bedzie wiedzial bo mowil mi ze jak sie teraz spotkamy to ma wywazyc wymierzyc malego... KTg zrobic i takie tam ze szybko nie wyjde napewno jutro z gabinetu..

a w dodatku zalamala mnie wczoraj bo powiedziala ze szpital jest zamkiniety nikogo nie przyjmuja bo jest przeladowany nawet pacjentek lekarzy... dlatego stwierdziala zebym sie i tak nie spieszyla bo nawet ze skierowaniem przyjma mnie dopiero jak bedzie miejsce i zadzwonia kiedy mmam przyjsc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA
 
Czesc Dziewczynki!
U mnie tez ciepło, pieknie i slonecznie, znowu sobie siedze na balkonie w krótkim rekawku z laptopem, a moja Niunie chyba razi słoneczko bo mi tu niezły pokaz akrobatyczny daje:-)
W nocy masakra, bóle mam jak Iwonka, spojenie boli a przewrócic sie z boku na bok to jest dopiero wyzwanie:zawstydzona/y:
Kamilka cos mi sie wydaje ze chyba jednak nie bedziesz kolejna rozwojoną majówka, chociaz wiem ze bardzo bys juz chciała.
Iwonka fajne bluzeczki- ta druga ładniejsza :tak:
Dzis jade do szkoły rodzenia, temat-PORÓD!
 
reklama
Do góry