reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Aurelia - szczerze mowiac, to wydaje mi sie, ze to wszystko jedno... Ja poprosze mojego ginka, zeby wypisal mi zwolnienie do samego porodu... mysle, ze problemu nie bedzie, ale jak odmowi, to ide do internisty - z reguly bez problemu daja ciezarnym, bo wiedza o co chodzi... A platne i tak bedziemy mialy 100%, a dlaczego maja nam zabierac 2 tyg. macierzynskiego z maluszkiem przed porodem...

c.d. polityki prorodzinnej naszego panstwa...:baffled:

MM - hehe, no to masz wyzwanie - doczekac 2in1 do slubu przyjaciolki!;-) Moja wyznaczyla mi cel - mam czekac do 19 maja z porodem, bo wtedy wraca z Indii...:-D
 
reklama
czesc dziewczyny. Przerażacie mnie tymi L4. Mam nadzieję że się nic nie zmieniło i moj lekarz wystawi mi zwolnienie do końca ciąży. Ostatnio mimo że szedł na urlop gdy byłam w 38 tyg dał mi zwolnienie nie tylko do dnia terminu ale nawet do dnia kiedy miałabym mieć wywoływaną (tak w razie czego). I okazało się że słusznie bo miałam wywoływany poród. Myślę że skoro płacimy im sporo kasy przez 9 m-cy to powinni się nami zajmować do końcs nawet pod względem zwolnień. Bo gdybym miała wziąć wcześniej macierzyński i znow bym przenosiła to straciłabym 4 tyg macierzyńskiego. A jak nie to co zostajemy same z załatwianie zwolnienia? Dziwne.
 


A co do spania, ja też dziś miałam tragiczną noc...najpierw miałam bóle jak na okres takie ok 1 min, co jakiąś godzinę, ale to trwało trzy godziny i się uspokoiło, dobrze, że nie zaczęłam panikować i R nie budziłam, a z rana znów kawałek czopu śluzowego wyleciał, no i ten ucisk na pęcherz, średnio co 2 godziny do kibelka w nocy latam :baffled:[/quote]

To ja miałam takie bóle ale cały dzień i mineły a za dwa dni pociekło mi coś wodnistego jak woda i przezroczyste a teraz cisza......


ZUS coraz częściej robi mi niespodziewanki typu 200-300 zł mniej wypłaty, nie wiem jak oni to obliczają ale mam już dosyć tych ich zagrywek.
A mój lekarz mówił że wystawi mi tylko zwolnienie do 38 tyg ciąży, czyli co mówicie że najlepiej iść do internisty???? Mam znajomości więc nie wiem czy nie załatwić sobie.:baffled:

Słuchaj u mnie tez odliczaja po kilkaset zł :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:To chyba na jakąs składkę idzie ,bo mam na odcinku wypłaty więcej a końcówka zawsze mniejsza o jakieś 200-300 zł :angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Cholerka wie o co chodzi nikt mi tego nie potrafi wytłumaczyć:no::baffled:
 
Kathy przerazasz mnie tym sprzataniem, dywany? kurcze, masz zaciecie.
dzis w szkole rodzenia mowili o chustah, za dwa tygodnie w Lodzi beda warsztaty, co wy o tym myslicie? ja coraz bardzoej jestem temu przychylna, to mile miec dzidziusia blisko siebie i on sie lepiej czuje, ponoc wcale nie mozna go rozpiescic.
to akurat klub w Lodzi, ale jest wiele ciekawych info i linkow, obejrzyjcie
Klub kangura -
 
reklama
Do góry