reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie majóweczki!!!
Jakoś nie mogłam się zebrać dziś do pisania najpierw było takie super słonko potem deszcz ale za to powietrze super :tak::tak:
Patrzę na wszystkie nasze suwaczki i wprost nie chce mi się wierzyć że już jesteśmy tak blisko końca :-):-)
życzę wszystkim mamusiom i ich brzusiom spokojnego wieczorku:tak::tak:
 
reklama
hej dziewczyny i ja jestem
mowie wam jak spuchlam to sie w pale nie miesci... rece i nogi mam jak balony...
Ja spuchłam nagle.. wczoraj :nerd:
Jestem w szoku , bo nagle zamiast stóp mam słoniowe kolumny :-( Tragedia!
Tak z dnia na dzień :wściekła/y:
Kostek nie widac wogole...
Stopa ma kształt kloca i to takiego napompowanego...
Polewałam nogi zimną wodą i w miejscu opuchlizny - nawet nie czułam zimna!
 
Kurcze jak zacytowac kawałek czyjegoś postu aby wyświetlało sie czyj on jest -tzn.na czyj odpowiadam?????????????????????????????????????????????????
Bo mi coś nie wychodzi:no::no::no:


Dziewczyny - chcąc cytowac czyjs post - klika sie na ikonke przy danym poscie pt. "Cytuj".
Otwiera sie okno dokładnie tak jak do "Odpowiedzi" tylko juz z cytatem :-)
Pisze sie ponizej cytatu.
Zycze powodzenia :blink:
 
Ming z tym rozpoczeciem macierzynskiego 2 tyg przed porodem to wina i pomysl ZUSu,ktory w ten sposob oszczedza kase jaka by Ci przez 2 tyg wyplacil.Wiec mysle,ze to nie zalezy od checi czy niecheci lekrza, ktory wypisze zwolnienie tylko od kaprysu baby z ZUSu,ktora sie sprawa zajmuje.
 
Witam
Poza tym wczorajszym glutem nic wiecej sie nie pokazalo.Tylko rano mnie bolal odcinek krzyzowy kregoslupa wiec tez w stresie lezalam.
Wczoraj bylismy u kuzynki,ktora 3 tyg temu urodzila swoje czwarte dziecko.Rozmawialam z nia o tym czopie sluzowym i u niej to albo kilka dni albo tuz przed porodem odchodzil.

Bo to u każdej inaczej, każda ciąża jest inna, moja jedna siostra nie pamięta, żeby takowy jej wyleciał, mówi, że pewnie z wodami odszedł i nawet nie zauważyła, a drugiej odchodził przez jakieś 3 tygodnie przed porodem po trochu


U nas przestało padać, ale ciśnienie zrobiło swoje i spałam sobie po obiadku:-). Za to noc koszmarna, katar i ból zatok, już nie mogę.

Aurelia kiedys podawałam którejś z dziewczyn super "przepis" na chore zatoki, nie pamiętam której, ale mówiła, że pomogło, mi zresztą też zawsze pomagało...rozgrzej sobie sól- najlepiej na patelni, a potem wsyp w jakiś materiał, chusteczkę czy coś podobnego, zwiąż dokładnie, żeby Ci sól w oko nie wpadła, drugą chusteczkę materiałową przyłóż właśnie na zatoki i połóż "woreczek" z solą, po chwili usłyszysz jak wszytsko się odrywa i poczujesz jak powoli schodzi, mówię ulga- UWAŻAJ TYLKO ŻEBY SIĘ NIE POPARZYĆ!

Słuchaj u mnie tez odliczaja po kilkaset zł :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:To chyba na jakąs składkę idzie ,bo mam na odcinku wypłaty więcej a końcówka zawsze mniejsza o jakieś 200-300 zł :angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Cholerka wie o co chodzi nikt mi tego nie potrafi wytłumaczyć:no::baffled:

Dziewczyny to dziwne, bo w sumie powinnyśmy dostawać już więcej kasy, bo na zwolnieniu ciążowym wypłacanym przez ZUS pobierają tylko podatek dochodowy, nic więcej, ale uwaga to co dostajecie jest średnią z 12 ostatnich miesięcy które przepracowałyśmy, czyli z przed zwolnienia

Kathy przerazasz mnie tym sprzataniem, dywany? kurcze, masz zaciecie.
dzis w szkole rodzenia mowili o chustah, za dwa tygodnie w Lodzi beda warsztaty, co wy o tym myslicie? ja coraz bardzoej jestem temu przychylna, to mile miec dzidziusia blisko siebie i on sie lepiej czuje, ponoc wcale nie mozna go rozpiescic.
to akurat klub w Lodzi, ale jest wiele ciekawych info i linkow, obejrzyjcie
Klub kangura -


Ja jestem jak najbardziej za chustami, a mój R to już wogóle :-) powiedział, że kupi nosidełko albo chustę i będzie Niunie cały czas przy sobie nosił ;-)
 
Kathy przerazasz mnie tym sprzataniem, dywany? kurcze, masz zaciecie.
dzis w szkole rodzenia mowili o chustah, za dwa tygodnie w Lodzi beda warsztaty, co wy o tym myslicie? ja coraz bardzoej jestem temu przychylna, to mile miec dzidziusia blisko siebie i on sie lepiej czuje, ponoc wcale nie mozna go rozpiescic.
to akurat klub w Lodzi, ale jest wiele ciekawych info i linkow, obejrzyjcie
Klub kangura -


Wiem już do porodu nic nie bede robiła ponad siły obiecuje -no chyba ,że mala zaprotestuje i nie bedzie chciała wyjść to wtedy trzeba:-D:tak::laugh2:

No własnie ja tez kiedys myslałam o chuście takie dzieci to nawet nie płacza tylko się boje aby garba nie dostac od noszenia bo na poczatku spoko a potem kilogramy rosną....:szok::-D:laugh2:A pozatytm można juz od chwili narodzin używaz -dziś wyczytałam zaraz jakis na allegro poszukam:tak:
 
Kurcze jak zacytowac kawałek czyjegoś postu aby wyświetlało sie czyj on jest -tzn.na czyj odpowiadam?????????????????????????????????????????????????
Bo mi coś nie wychodzi:no::no::no:

Mam ten sam problem zawsze:-)

Przede wszystkim nie wolo usuwac znakow zmiennych tzn tego co jest w nawiasach na poczatku cytowanego postu i na koncu.Jesli chcecie za cytowac tylko czescdanego postu wtedy usuwacie co jest nie potrzebne i zostawiacie np jedno zdanie tylko.Ale powtarzam nie wolno usuwac tego co jest w nawiasach na poczatku i na koncu cytowanego postu.

Dla przypomnienia : aby za cytowac na kilka postow na raz nalezy przy kazdym poscie ktory chcemy cytowac zaznaczyc znak + a przy ostatnim poscie ktory chcemy za cytowac klikamy w CYTUJ

Witajcie maj
Patrzę na wszystkie nasze suwaczki i wprost nie chce mi się wierzyć że już jesteśmy tak blisko końca :-):-)
Ja tez i wiem ze juz tylko patrzec jak bedziemy sie na wzajem rozsypywac i powiadamiac o naszych malych szczesciach:tak::-):-):-):-)


A ja caly dzien sprzatalam,przemeblowywalam w pokoju moich dziecinnym.Prasowalam sterte ciuszkow dla malenstwa ktore niestety nie weszly mi w komode i chyba jutro pojade kupic inna wieksza:sorry2: umylam czesciowo lodoke,ugotowalam obiadek,poklocilam sie z mezem ale jest juz oki.:tak:Czemu facet nie umie sie przyznac do bledu:dry:
 
reklama
Do góry