reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Iwonka, mam prosbę...dodaj mnie do listy majóweczek, bo od jakiegos czasu nie mogę się doczekać, aż się na niej znajdę :zawstydzona/y:
A o widzisz ,dobrze ze mi przypomnialas bo ostatnio probowal;am i mi nie chce juz nikogo dodac bo jest przekroczona ilosc znakow i tak musze cos tam po skracac zebysmy wszystkie sie zmiescily;-)podaj jeszcze raz mi date terminu porodu.:tak:
 
Dobranoc Majóweczki, uciekam do łóżeczka...trochę plecy mnie pobolewają i ogólnie mało mam już sił...no i męuś włączył "Złoty kompas", więc obejrzę, uwielbiam baśnie...

Śpijcie dobrze, mam nadzieję, że dzis nie będziemy miały problemów ze snem

Buźka
 
Nie mam już siły na nic byłam na urodzinkach u chrześniaka mojego A a jutro druga część właściwie to nic nie robiłam ale i tak się zmęczyłam. Zwłaszcza że też jestem spuchnięta jak nie wiem dłonie do tego stopnia że trudno mi je zgiąć a o nogach nie wspomne:baffled: ale mam nadzieję że chociaż dzisiejszą noc będę miała przespaną bo nie chcę się tak męczyć jak dzisiaj

Dobranoc wszystkim:-)
 
Cześć dziewczyny :) ja rodziłam w Pyskowicach i mogę Wam szpital polecić z całego serca:) Opieka fachowa i bardzo miła. Ordynator był moim lekarzem prowadzącym -dr Binkiewicz - niesamowity człowiek. Mogłam rodzić w Tarnowskich Górach albo w Bytomiu, bo miałam o wiele bliżej, ale jeśli rodzić to po ludzku, i tylko w Pyskowicach:) Pozdrawiam
 
Ja to juz nie moge z tym moim przeziebieniem:-(. Z nosa leci jak z kranu,w nocy wstawac musze co chwile,zadne domowe sposoby nie pomagaja...
Goscie to mnie prawie nie rozumieje,jak mamrocze cos przez nos, a do tego rozsiewam zarazki :zawstydzona/y:
Jeszcze kilka dni i czas wypoczynku, no,dopoki dzidzia sie nie pojawi :-)


 
Cześć dziewczyny :) ja rodziłam w Pyskowicach i mogę Wam szpital polecić z całego serca:) Opieka fachowa i bardzo miła. Ordynator był moim lekarzem prowadzącym -dr Binkiewicz - niesamowity człowiek. Mogłam rodzić w Tarnowskich Górach albo w Bytomiu, bo miałam o wiele bliżej, ale jeśli rodzić to po ludzku, i tylko w Pyskowicach:) Pozdrawiam
hej, fajnie ze się odezwałas bo ja tez będę rodzić w Pyskowicach :-) z jaką położną rodziałaś? Słyszałaś coś moze o ziołach Bittnera na skracanie szyjki? A moze brałaś???? bo ja mam obiekcje.........no wiesz alkohol :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Nie mogłam brać żadnych ziół, ani innych specyfików, które pomagają w porodzie...bo miałam zagrożoną ciąże i musiałam jeść tylko w ogromnych ilościach nospe i magnez:( ale dotrwałam do 40 tygodnia:) urodziłam przez cc, po 5 h rodzenia:) opieka fachowa, nic dodać nic ująć:) więc polecam
 
Do góry