reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Dziewczyny, wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że do fotelika można dokupić specjalną tapicerkę na lato, która pobiera ciepło od dziecka i delikatnie chłodzi. Keep Cool Cover - BRITAX RÖMER
Z tym, że nie można wtedy w aucie używać klimatyzacji, bo wtedy pobiera chłodek z otoczenia a wydziela - wiadomo ciepło a nie o to chodzi. Pasuje niby do każdego fotelika kosztuje jakieś 148 zł, może którąś zainteresuje, zwłaszcza że będzie lato jak nasze maluszki będą malutkie. Do większych fotelików także później pasuje więc jest to wydatek na dłuższy czas.

Ponadto dowiedzieliśmy się, ze najlżejszy wózek typu gondola na rynku jest wykonany z karbonu, waży w całości 7 kg, kosztuje bagatela 13 tysiaczków i jak do tej pory sprzedano jedną jego sztukę w Polsce. I to z pewnością nie osobie, dla której waga jest priorytetem, bo nie sadzę żeby nabywca mieszkał na którymś piętrze w bloku bez windy :) Ale to w ramach ciekawostki, gdyby którys z mężów narzekał że takie drogie są te wózki :)
 
reklama
Salsera dlaczego Ty dopiero teraz piszesz o tym lekkim wózku? A a właśnie takiego szukałam :p Żartuje oczywiście.

Dziękuję Bogu, że mamy samochód z klimą. Przed chwilą wróciłam od lekarza z Paulą i się już tak umordowałam wsiadając do konserwy. Nie chciałam klimy zapodawać bo jechałyśmy ledwie z 500 metrów a mała z lekka gorączką ale dla takiego maluszka zupełnego to też musi być katorga bo kurczaczki słabo regulują temperaturę w obie strony.
 
mandrzejczuk jeżeli chodzi ci o uzytkownika wasal83 to ma opcje przesyłki pobraniowej,bo ja taką zamawiałam. Ale rzeczywiście brak gratisów jakichkolwiek i nawet upustu-nic.
 
paula04 jezeli nie znajde u siebie ladnego kocyka i dobrych pieluch tetrowych to bede u niego zamawiac i chyba sie skusze na ten stanik, bo od razu wpadl mi w oko no i skoro polecasz to nie bede brala w ciemno :tak:

ja dokupilam dzisiaj 4 pary spiochow, w domu mam jeszcze 2 wiec mysle ze starczy na poczatek...no i wyczailam jeszcze fajnego blekitnego rampersika i juz wiecej z ciuchow nic nie kupuje, bo i tak po 2 pokojach musialam je porozkladac tyle tego mam
 
Mi ostatnio przyszly staniczki Alles - Fancy i After Rain i powiem ze bardzo fajne są no i wygodne ;-) oczywiscie wczesniej przymierzylam w sklepie jak z rozmiarem i one super trzymaja rozmiar.
A dzis zakupilam plyte - Chopin dla dzieci i juz zauwazylam jeden wielki plus - jak puscilismy w aucie podczas jazdy to moj M jakos tak spokojniej jechal ;-) a ja zawsze sie denerwuje jak on tak szarżuje ;-)
 
Magglow, Jaipur to mnie pocieszyłyście z ta koszulą bo właśnie ją zamówiłam, trudno mam nadzieję, że będzie ok.
 
Szpital w którym nie jest za ciepło, zna ktoś? :-):-p Jak byłam na porodówce oglądać upociłam się jak mysz ;-) Alex zawsze możesz z gołym tyłkiem biegać :-D:-p A tak poważnie, wcale nie musi ci być ciepło, może być odwrotnie i będzie ci ciągle zimno.
 
reklama
salsera dla mnie to kolejny bajer i zbędny wydatek..
pomyśl.. nie możesz uzywać kliy (która też chłodzi jako tako maluszka , choć wiadomo że z pleckami różnie będzie , ale z tego co pamietam moja sie nie pociła latem w foteliku...
a co z tym jeszcze idzie.. nie użyjesz klimy.. to Ty i mąż się tak upocicie w aucie że wam się żyć odechce;-)bo przecież okna też nie otworzysz....

ja mam klimę i mnie to cieszy ,... :-D
 
Do góry