reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Hopeczytalam kiedys w opowiesciach z porodówki,ze na korytarzu bywa zimno:-D wiec jak sie trafi na szczyt sezonu to mozna zaliczyc korytarz a wraz z nim zimno i przeciagi itp
 
pokaze Wam moje wczorajsze zakupki, kocyk z serii Bobas te co ma wasal tlyko nie wiem czy akurat mial z takim misiem ale zaplacilam 34zl a jest taaaaki mieciutki ;-) a pieluszki tetriwe za cale 3,50/szt. ale tez sa mieciutkie i solidne, a nie tak jak cala reszta sito...



Uploaded with ImageShack.us

i moje lowy do Armaniego szczegolnie jestem zadowolona z tych wiekszych jeansow bo sa rozmiarem na zime i wlasnie sa cale od srodka poszyte polarkiem, wiec beda na pewno cieplutkie



Uploaded with ImageShack.us
 
mandrzejczuk, extra ciuszki! Z Oskarka bedzie mały strojniś ! Też lubie połazic po takich sklepach, ale tu w Gdansku nie ma takich fajnych, a w moim miescie to mozna bylo tyle wyłowić :)
 
u mnie jest jeden taki swietny po 4zl/szt ze same orginalki mam w szafie. W sumie wydalam przez weekend z 60zl a mam w tym 9 par spiochow, 3 rampersy, 3 t-shirty i te spodziany, no i buciki. I wcale nie sa zniszczone, a jakbym miala kupic same nowki to chyba maly mialby tylko po 4 pary z kazdego ubranka, nie byloby mnie stac po prostu...wiec ciesze sie, ze poki co mam mozliwosc zaoszczedzenia ;-)

a butelke kupilam jedna z NUKa, a smoczki z Lovi takie s afajniutkie, ze sama chetnie bym je possala :-D
 
u mnie jest jeden taki swietny po 4zl/szt ze same orginalki mam w szafie. W sumie wydalam przez weekend z 60zl a mam w tym 9 par spiochow, 3 rampersy, 3 t-shirty i te spodziany, no i buciki. I wcale nie sa zniszczone, a jakbym miala kupic same nowki to chyba maly mialby tylko po 4 pary z kazdego ubranka, nie byloby mnie stac po prostu...wiec ciesze sie, ze poki co mam mozliwosc zaoszczedzenia ;-)

a butelke kupilam jedna z NUKa, a smoczki z Lovi takie s afajniutkie, ze sama chetnie bym je possala :-D

mandrzejczuk u mnie w miasteczku są też fajne ciuszkolandy,ale ja niestety mam kawałek i rzadko tam bywam. Za to moja mamuśka wyhaczyła mi już 4 pary jeansów dla młodego, czerwone sztruksowe ogrodniczki i 2 koszule jeansowe, a siostra 2 bluzy ocieplane i jestem max zadowolona,bo rzeczywiście niezniszczone,tanie i w większości oryginalne:tak:Nie mam tylko przekonania do rzeczy "przy ciele"-typu spioszki,body czy czapeczki,ale reszta-czemu nie:-)

Co do butelek-mam chyba z 10 bo Gabi i najbardziej pasowały mi szerokie szklane z Nuka,ale cięzko u nas było dostać smoczki do nich. Najmniejszą mam z canpol babies. A smokasy-uspokajacze kupiłam z Baby Ono
 
reklama
Do góry