reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Dziewczyny a na co zwracać uwagę przy kupnie nawilżacza powietrza?

Ja szukałam opinii w sieci. Sprawdzałam czy dość cichy, wydajność, cena i czy ma jakieś antybakteryjne bajery typu ozonowanie czy wkład ze srebra.


Pościelki puchatkowe śliczne. Ale jak ktoś mi pisze, że to bawełna o mocnym splocie to ja już oczyma duszy widzę, że to bawełna z tych grubszych i sztywniejszych. Mam pościel z takiej bawełny i mi ona nie przeszkadza, ale mój A jej nie cierpi. Po kilku praniach zmiękczyła się. Ale też troszkę kolor się sprał. Nie wiem jaka jest ta dziecięca. Ja ostatnio kupiłam i dla nas i dla Pauli pościel z satyny bawełnianej i jest cudownie delikatna i podatna. Mięciutki jest też jersey. Kory nie lubimy bo jest dla mnie właśnie sztuczna w odczuciu. A to wszystko 100% bawełna ale zależy jaki splot. Dżinsy też są 100% (te starszego typu) ale pościeli z czegoś takiego bym nie chciała. Zależy jaki splot. Jak któraś kupi tą pościelkę to dajcie znać jaka jest bom ciekawa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agaf już pisała na poprzedniej stronie :)

a no faktycznie:-p
bo mnie zmylił ostatni post lepi :-p


a to taka sztuczność to nie sztuczność.. fabrycznie może być twarda , moja też taka była aż do wyprania.. a się przstraszyłam że będzie za twarda...

a druhga jaką kupiłam była miękka no i teraz jest jak wytarta i wymięta szmata:baffled:
i musze kupić jakąś nową:laugh2:
 
agaf....to w takim razie czekam na relację o tej pościeli...

marzena...w sumie to był włączony dopiero kilka nocy....na pewno ochładza powietrze, ale nie czuję tej oczekiwanej wilgotnosci....ale dam mu jeszcze szansę poprawienia się.... ;-)

agaf...ja kierowałam się opiniami w necie, ceną i tym, że jest w miarę cichy i ma ruchomą dyszę tj. może ale nie musi uwalniać mgiełke dookoła a nie tylko w jednym kierunku
 
Dzięki dziewczyny! A co do tej pościeli to jest własnie tak jak pisała Marzena że może być właśnie twarda! Bo nie zawsze jest tak jak Kamcia pisze że wypierzesz i jest ok, jeśli to jest tylko źle zgrzana farba to ok będzie miekkie, ale jeśli to typ bawełny to nic tego nie jest w stanie zrobić fajnym!!! Kupię sprawdzę i dam znać
 
tak ja wiem , że nie każda twarda po praniu będize miekka:-p

ani nie każda miękka będzie fajna... bo może się okazać szitem jakimś;-)

dlatego warto sprawdzić..
ja napisałam ze moja twarda zrobiła się fajna... :-D
ale ja mam innej serii:tak:
 
a ja się wkręciłam w ebay i normalnie jestem w szoku:szok:
jakie tam niskie ceny mają..
chyba musze się u styny podszkolić jak to działa i bee zamawiać.. bo normalnie grosze:szok::tak:
tylko jeszcze nie umiem znaleźć czego szukam:-p:zawstydzona/y:


hope święte słowa

coś ci pokażę aby cię zachęcić

H & M DUNGEREES SIZE 0-3 MONTHS on eBay (end time 23-Feb-11 08:35:14 GMT)
NEXT BABY GIRLS GREEN CORD TUNIC DRESS AGE 0 - 3 MONTHS on eBay (end time 22-Feb-11 19:13:35 GMT)
baby girl pretty pink jumper 0-3months on eBay (end time 22-Feb-11 14:06:50 GMT)

moje ostatnie zdobycze
 

czekaj wrzucę to na zakupkowy ...
śliczne , ale powiem Ci że używanymi mnie nie zachęcisz hihih:-p:-D

ja się musże podpytać o zabawki ...
to też tam dam posta , żeby było w temacie;-)
bo jakby to wyglądało jakby moderatorka off-topowała na głównym wątku:-D
 
reklama
Dobra przerzucaj gdzie chcesz, a używane są ale wiesz mi one wyglądają jak nowe niektóre są nowe i mają metki. A uważam skoro to nie jest bielizna to czemu nie bynajmniej potem nie będzie szkoda jak mała szybko wyrośnie. Co do zabawek chętnie pomogę ale już jutro bo dzisiaj mnie moi goście wymęczyli i uciekam spać. Dobranoc.
 
Do góry