reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Przez te falbanki z D będzie F:sorry2: Tez sie czepiam

Cieżko coś znaleźć bo uczepili sie uwydatniania biustu jak by i tak go nie było widać:dry:

A Ty jesteś chrzestną czy gościem??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przez te falbanki z D będzie F:sorry2: Tez sie czepiam

Cieżko coś znaleźć bo uczepili sie uwydatniania biustu jak by i tak go nie było widać:dry:

A Ty jesteś chrzestną czy gościem??

chrzestną , ale nie będzie imprezy , tylko chrzestni i rodzice i chyba rodzeństwo...
zresztą sama nie wiem , ostatnio mieli najbliższą rodzine, czylki tak własnie było że chrzestni rodzice i rodzeństwo rodziców dziecka


to też napisałam ze góra inna musiałaby być... hehe
 
Ostatnia edycja:
znalazłam jeszcze takie coś
ale żadna nie jest w pełni taka jakbym chciała...
ta ma fajnue rozszerzany dół.. ale cycki to ja sobie chyba w tyłek będę musła włożyć:confused2:DS-HDab Zwiewna Cudowna Sukienka MARIKO Sukienki (1396022389) - Aukcje internetowe Allegro
ta znów jest syper tylko żeby góra nie była z koronki:crazy: piękna elegancka koktaliowa czarna sukienka 36 S (1379897383) - Aukcje internetowe Allegro
kolejna to bluzeczka... tylko nie wiem czy do wieku byłaby odpowiednia KALIDOSCOPE WIĄZANA ZWIEWNA BLUZKA HAFTY ECRU 40 (1397256036) - Aukcje internetowe Allegro

a wogóle na chrzest sukienka taka moze być?? czy lepiej 2 częściowy strój??


i dodam już nie w temacie chrztu... fajny sweterek , kupie napewno ten z niebieslimi pasami.. tak na codzień
ale zobaczcie jaką różnicę robi jak załozy go zgrabna wypacykowana cycata laleczka..
a zwykła dziewczyna;-)
SUKIENKA W PASY SWETER __PROMOCJA__ 10 KOLOROW (1395974371) - Aukcje internetowe Allegro
SWETER*Tunika w pasy*Tuniki*Sukienka*Ciążowe (1396967009) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja po domu chodze w takim sportowym na cienkich ramiaczkach, bo te z usztywnianymi miseczkami uwieraja mnie przy roznych czynnosciach domowych i ten sportowy nawet w miare bedzie do karmienia, bo te typowe dla karmiacych sa takie bleee....antyseksowne, zwykla szmata bawelniana zabudowana po sama szyje....ja kupuje staniczki z Kingi 9 koszt to ok 80zl/szt.) ale nosze je od lat i na prawde warto wydac te pieniazki, bo mam biustonosze ktore maja juz po 2 lata i nawet niteczka z nich nie wsytaje, sa wygodne no i maja odpinane ramiaczka, wiec latwo miche odgiac ;-)
 
a ja nadal nie wiem...
wymyśliłam ze własnie al;bo ten sweterek z tych pierwszych co dałam , taki zwieszany w kangurka, albo ten biały na końcu...
nie wiem sama.. i do tego jakas kiecka...:-p chyba moze być co nie
tylko teraz musze to ładnie skompletować:eek: albo znaleźć coś jeszcze...


jolek co tam wynalazłaś dzisiaj ,,....??:-D help
 
reklama
Do góry