reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
wiecie na czym ja sie uczylam? Na ponad 50-letnim Singerze mojej prababci, moja babcia jest krawcowa i po niej mam ta smykalke, ale singer juz dawno umarl smiercia naturalna i w momencie kiedy mama miala fundnac mi jakas nowsiejsza to tesciowka oddala mi swoja ;-)
wczoraj doszylam sobie pasy do 2 nowych par spodni, ale wkurzylam sie bo w calym miesice sa 3 sklepy ciazowe i w zadnym nie ma pasow, wiec musialam poswiecic stara bluzeczke bawelniana zeby je uszyc, a dzisiaj tez sie wkurzylam, bo w sklepie ciazowym nie poiadaja wogole podkoszulek ciazowcy i co? Musialam kupic w zwyklym rozmiar XL, w brzuchu dobra, ale w cyckach wisi...Czas pomyslec nad jakimis klinami :-D
 
ja kupiłam 2 pary spodni ale nad życie kocham leginsy bo mogę do nich szczególnie teraz ubierać ciepłe wełniane sukienki, tuniki które się dostosowują do brzucha chodziłam w nich przed ciążą teraz i na pewno po ciąży, bo jak się wybierze odpowiedni fason na przykład na guziki czy zamek to łatwo będzie karmić.
 
Dziewczyny!
Co myślicie na temat kupna używanego laktatora i sterylizatora ?
Czy jest to bezpieczne ??
Mam mieszane uczucia i jako niedoświadczona osoba pytam :-)

*****pozdrawiam świątecznie******
 
a pewnie, ze tak, maz kupil mi na gwiazdke tunike odcinana pod biustem i nad biustem zapinana na guziczki, wiec od karmienia bedzie super, bo az po sam brzuch sie ja rozpina. Teraz robia takie ciuszki, ze i przed ciaza jak i w trakcie mozna je nosic, tylko z tymi spodniami wiekszy problem, ale ja akurat mam na to swoj sposob. Tylko najgorzej mi z podkoszulkami, bo w sklepach sa takie elastyczne, ze rosna razem z brzuszkiem ale nie wygladaja juz one zbyt estetycznie jak wystaja spod bluzki czy swetra np. na biuscie...a takie ladne typowo bawelniane to nie wiem gdzie szukac....chyba pozostaje mi tlyko Allegro, ale nie dosc, ze taka kosuzlka sama w sobie nie jest tania to jeszcze ta przesylka...
 
reklama
Ja też dostałam od mojego M i od siostry po staniczku:) od razu jaka ulga, bo te moje już ciasnawe były:( No niestety tego się nie da przerobić...Chociaż mój M się śmieje,że za rok z tych za dużych nauszniki na zimę będziemy sobie robić,albo ochraniacze na kolana:):)
 
Do góry