reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

U mnie dziecię całkowicie wzgardziło piciem z butelki gdy mama wychodziła, dlatego dostawała mleko... łyżeczką :-) Wbrew pozorom maluszki potrafią świetnie napić się z łyżeczki i nie jest niezbędna butelka ze smokiem.

Też zamierzam karmić piersią, w końcu po to jestem w domu przez najbliższy rok, może dłużej a potem od razu przechodzimy na kubki. Na wszelki wypadek jedną butlę kupię ale bardziej zależy mi na dobrych pojemnikach do przechowywania mleka i chyba najlepiej od razu taki, do którego pasuje smoczek, nie? Myślę nad TT albo Aventem.
 
reklama
Hope, kobieto z psychodelicznym avatarem:-D
podobno można dokarmiać małego takim specjalnym kubeczkiem od razu? żeby nie uczył się ciągnać butelki i pił chętnie z cycka.Ponoć(połozna mówiła),że maluchy są wygodne i lepiej ze smoczka leci więc jak dostaną butelkę to już cycka nie chcą.Więc dokarmiać najlepiej kubeczkiem
 
styna, to faktycznie tanio. Zakup sie udał. Ja chyba kupię ręczny ostatecznie.
mandrzejczuk, to ten użytkownik, ale taki miał ładny zielony dresik, widzę że już go nie ma Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro ale obserwuj sobie co jakiś czas bo cięgle ma nowe, a z h&m o takie mi chodziło (ale to rózowy akurat) H&M RÓŻOWY dresik ^ URODZONA 2011^ r.50cm (1515782581) - Aukcje internetowe Allegro

A te antykolkowe butelki TT mają też funkcję zmieniania koloru tej rurki gdy pokarm jest zbyt ciepły.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie termometrów elektronicznych firmy microlife. Ostatnio w superfarm widzieliśmy 4 tej firmy
Microlife: Termometry na podczerwień
i nie wiemy który z nich byłby najlepszy i czy wogóle są dobre. Czy może któraś z Was miała takie lub planuje zakupić?
Z góry dziękuję za wszelkie info :-)
 
ja dzisiaj zakupiłam huśtawkę z Bright Starts - wyczytałam że są lepsze od Fisher Price'a które ma bardzo miękkie siedzisko.
wklejam foty huśtawki i karuzeli, celowo nie kupowałam tej najbardziej pospolitej z Fishera, a że mam fioła na punkcie Puchatkowa to taką też zakupiłam ;-)

karuzela_kubuś.jpg

ślimaczek.jpg
 
ypra w sprawie termometrów: my kupiliśmy taki przykładany do czoła z końcówką do ucha firmy Babyono.
Sprawdzaliśmy go i wydaje się odzwierciedlać prawidłową temp.
kosztuje około 80 zł
 
reklama
Do góry