reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Ja też mam butelkę TT - dostałam bezpłatną jakby próbkę, ale to normalna mała buteleczka. Planowałam zakup innej, nie pamiętam jakiej firmy - samosterylizującej, ale skoro mam tą to dam sobie spokój. I tak mam zamiar karmić piersią więc to tylko na wszelki wypadek i gdyby trzeba było podać jakąś herbatkę na kolki czy coś.
 
reklama
Matusia ja predzej kupie uzywane jak nowe dresiki ;-) wiec mozesz podac tego linka ale chyba, wiem o jakich dresikach z H&M mowisz. To chyba zrobie tak jak mowicie,bodziaki dluzsze i na to dresik welurkowy. Kurde mam taki fajny komplet od kolezanki z czapeczka i kocykiem, ale to na 306 miesiecy wiec za duzy kurde...
 
Ja zakupiłam ostatnio materiał i będę szyc pościel dla malucha... Ufff ambitny zamiar, zobaczymy ile mi sił na to starczy, może mamę naciągnę żeby mi pomogła. Dodatkowo duży koc z polaru, który już pociełam na kilka mniejszych dla malucha i zamierzam mu wyhaftować różne bajerki :) Jak człowiek leży i ma wolne ręce to warto z tego skorzystać. Jeszcze w lumpie upolowałam za 8 zł taki kombinezon do spania - chyba tak to się nazywa, wygląda jak gruszka na szelkach, rozpinany na zameczek :) więc na początek mały już wyprawiony będzie, a ciuszki dokupować na bieżąco będę. Boje sie że tych najmniejszych za długo nie ponosi jak mu wszyscy liczą, że taki duży się urodzi :)
 
co do butelek TT, to jak pisałam (gdzieś :D wcześniej)kupiłam sterylizator, podgrzewacz (do tego dali gratis butelkę i smoczki TT)a przy okazji zestaw butelek- żeby już mieć.Co do smoków na nie, to niby są b.anatomiczne, ale przecież ja jestem zielona w temacie:-D
mam jeszcze antykolkową Difrax-a, ponoć dobrze się trzyma w ręce(bo ma takie wgłębienie) i nie zasysa się smoczek do środka(koleżanka mi poleciła)Ponoć lovi się zasysa,ale to nie moja opinia.
 
Ja butelki ma dwie Avent Philipsa. Dostała u pana dr na wizycie jako gratisy z gazetkami itp. Zamierzam karmić piersią więc to tylko taka rezerw na dzień dzisiejszy, potem będę szukać pewnie jak sie okażą potrzebne.
 
Styna- świetny komplecik :tak: też się nad Nim zastanawiałam ale kupiłam póki co jedną butelkę z TT zobaczę czy mały zaskoczy jak tak to wtedy jeszcze jedną i styknie bo i tak nastawiam się na karmienie piersią :tak:
 
co do butelek TT, to jak pisałam (gdzieś :D wcześniej)kupiłam sterylizator, podgrzewacz (do tego dali gratis butelkę i smoczki TT)a przy okazji zestaw butelek- żeby już mieć.Co do smoków na nie, to niby są b.anatomiczne, ale przecież ja jestem zielona w temacie:-D
mam jeszcze antykolkową Difrax-a, ponoć dobrze się trzyma w ręce(bo ma takie wgłębienie) i nie zasysa się smoczek do środka(koleżanka mi poleciła)Ponoć lovi się zasysa,ale to nie moja opinia.

TT też są antykolkowe i do tego mają specjalny odpowietrznik właśnie po to aby się smoczek nie zasysał, więc stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry.

Futrzaczku ja też nastawiam się na karmienie piersią, ale z powodu ślubu mała będzie musiała umieć jeść też z butelki i tak po przejrzeniu wszystkich smoczków uznałam że na TT będzie najłatwiej ją nauczyć.
 
Ostatnia edycja:
TT też są antykolkowe i do tego mają specjalny odpowietrznik właśnie po to aby się smoczek nie zasysał, więc stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry.

Futrzaczku ja też nastawiam się na karmienie piersią, ale z powodu ślubu mała będzie musiała umieć jeść też z butelki i tak po przejrzeniu wszystkich smoczków uznałam że na TT będzie najłatwiej ją nauczyć.

zgadzam się w zupełności :tak:
 
reklama
Do góry