reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
hope - śliczna sukienusia :)

zanka - śliczne ciuszki!

Musze się tez pochwalić, bo radość mnie rozpiera dziś :)
my zaczęliśmy kompletowanie wyprawki od kupna samochodu :) zamieniamy poczciwego maluszka na skodę octavię - wózek sie zmieści :)
teraz trzeba zbierać kasę na resztę wyprawki hehe

trochę potrwa zanim się poczujemy pewnie w nowym aucie, ale mam nadzieję, że do porodu je opanuję ;)
teraz trzeba sie rozglądać za pojazdem dla zośki ;)

gratulacje :)
 
Gratuluję autka :) My też się przymierzamy do kupna, ale to będzie nasz pierwszy wóz. Dzisiaj jedziemy oglądać jedno, jutro drugie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Autka co prawda 12-13 letnie ale na pierwszą furę w sam raz, nie chcemy nowego cacuszka żeby się dodatkowo nie stresować, a za 2-3 lata zmienimy na coś lepszego.
 
Salsera - my też nie kupiliśmy nowego, ale trafiliśmy na okazję z pierwszej ręki, rocznik 2006, więc nie było się co zastanawiać. Poza tym, chcemy przynajmniej przez kilka nastepnych lat nim jeździć, bo jak znam życie nie bedzie nas stać na inny przy rozrastającej się rodzince ;-)
 
Styna nie wiem czy ci w koncu napisalam czy nie ale ten przewijak znalazlam na stronie Home - Toys R Us - Britain's greatest toy store pod haslem CHANGER
może cię to zainteresować znalazłam na ebay
COT TOP CHANGING UNIT with NURSERY PRINTS MAT! 2 in 1! on eBay (end time 17-Feb-11 21:00:00 GMT)

Lepi gratuluję zmiany pojazdu mi też by się przydało zmienić ale narazie kasy brak a wydatków dużo więc jakoś z maleństwem w seicento trzeba się będzie zmieścić
 
Ostatnia edycja:
Zanka nie łam się, te obawy i dołki są zupełnie naturalne w ciąży, jeszcze parę kryzysów przed nami, po porodzie też, trzeba przetrzymać. Ja dzisiaj też wyjęłam ubranka i rzeczy do przeglądu :-) A kompleciki i ciuszki śliczne masz :tak:

W tym miesiącu zrobiłam trochę zakupów i jak podliczyłam to się za głowę złapałam... 600 zł a to kropla w morzu potrzeb...


O tak! Po porodzie nieśmiertelny baby blues... Niby wiedziałam jak urodziłam, że coś takiego jest ale i tak mnie dopadł i popłakiwałam do zupy jeszcze w szpitalu.

A ja jeszcze nic nie kupiłam :) NIC! Ale trzeba zacząć te rzeczy większego kalibru wybierać do kupienia typu wkłady do pościeli i laktator bo ciuszki to pikuś.

A Wy kochane już cudnie obkupione. Aż miło pooglądać!
 
reklama
Do góry