reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny dziś mam 9+3 i czuję dziś ciągnięcie w plecach i podbrzusze tak ciągnie to jest normalne na tym etapie?
Chyba miewam coś podobnego. Nie jest to ból,ale taki dyskomfort,mi się wydaje,że chyba się wszystko rozciąga poprostu. Jak miewam tak to staram się więcej odpocząć i nie forsować.
 
Mi tez pomaga bardzo, bo od pierwszej ciazy mam ataki rwy kulszowej i bolą mnie często lędźwia. Moja ginekolog powiedziala ze do konca 2 trymestru moge używac.
Naprawdę można używać tej maty do akupresury ? Moja fizjoterapeutka powiedziała, że nie można, bo ona działa na mięśnie głębokie. Już sama nie wiem. Też mnie kiedyś ratowała
Można. Pytałam ginekologa. Nawet sugerowali używanie na problemy z różnymi mięśniami w ciąży :) no i mówili, że może być fajna podczas porodu.
Te maty nie mają badań, więc dla pewności nie zalecają ich używania, ale w ich działaniu nie ma niczego, co może zagrozić :)
 
Hej dziewczyny
Ale mnie przeziębienie rozłożyło … tragicznie się czuję :-(
Mam mega kaszel i boję się o maleństwo :-(
 
reklama
Do góry