reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny czy Wy używacie jakieś apki do tego forum czy normalnie przez stronę ?. Ja za każdym razem muszę się logować i z 1 strony iść na ostatnią . Męczące to 😂
 
Dziewczyny czy Wy używacie jakieś apki do tego forum czy normalnie przez stronę ?. Ja za każdym razem muszę się logować i z 1 strony iść na ostatnią . Męczące to 😂
ja korzystam z apki, ale prawie za każdym razem wywala, tzn nie muszę się logować ale odszukać wątek, wejść w niego i odszukać odpowiednią stronę…
 
Kobietki. Ja nie czaje tego pro... Dobry wynik przy becie 924?
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-09-28-14-33-05-397_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-28-14-33-05-397_com.android.chrome.jpg
    162,7 KB · Wyświetleń: 0
reklama
W ogóle, jak któraś z Was też się męczy z mdłościami, to polecam cukierki imbirowe. Nie mogłam nigdzie dorwać gum, a cukierki tak doraźnie nawet dają radę.
 
Do góry