reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Mam wynik bety 26293. Porównałam sobie na razie z wynikami z początku września i wyszło 35.5% więc raczej kiepsko. Ale pojadę w ten poniedziałek jeszcze raz, żeby w razie co w szpitalu mieć czarno na białym
Na takim poziomie beta rośnie już znacznie, znacznie wolniej. Ale powyżej 10tys powinien być już widoczny zarodek :(
 
mi gin mowil ze przy 10tys to serduszko widać
No tak, najczęściej tak, ale może być jeszcze sam zarodek, a serduszko np następnego dnia, bo to są szybkie zmiany, a poza tym te przedziały są też takie dość orientacyjne. No ale ponad 25 tys to już znacznie wyżej niż 10:(
 
Za chwilę zwymiotuję z głodu, ale nie mam ochoty na jedzenie. Kocham pierwszy trymestr
O rety znam to! W piątek zjadłam tylko pół banana i wypiłam 1 miarkę białka żeby cokolwiek weszło. Wczoraj też ciut jajecznicy i na obiad trochę fasolki z kiełbasą. A dzisiaj 1/4 jabłka na razie. Masakra
 
reklama
Do góry