reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Mój progesteron był na poziomie 8 w środę a w normach piszą że w ciąży jest od 2.2 więc nadzieja jest :-) Jakieś inne te normy mają niż diagnostyka.
Ja pierwszy raz wczoraj zbadałam pro, wątpię że dziś mogą się wyniki na diagnostyce pojawić więc będę siedzieć jak na szpilkach do poniedziałku a w pn pójdę czwarty i chyba już ostatni raz zbadać betę o będę czekać na wizytę.
 
Ja pierwszy raz wczoraj zbadałam pro, wątpię że dziś mogą się wyniki na diagnostyce pojawić więc będę siedzieć jak na szpilkach do poniedziałku a w pn pójdę czwarty i chyba już ostatni raz zbadać betę o będę czekać na wizytę.
Jak badałam w diagnostyce to zawsze wynik był tego samego dnia wieczorem i w sobotę też robili wyniki. Więc może będzie dziś 🥰
 
Jak badałam w diagnostyce to zawsze wynik był tego samego dnia wieczorem i w sobotę też robili wyniki. Więc może będzie dziś 🥰
Wczoraj dostałam betę 924. Na pro Pani powiedziała że hormony to tak dwa dni robocze i powiedziała że jeśli jakimś cudem to może dziś wieczorem będzie wynik jeśli nie to w poniedziałek 😓
 
Wczoraj dostałam betę 924. Na pro Pani powiedziała że hormony to tak dwa dni robocze i powiedziała że jeśli jakimś cudem to może dziś wieczorem będzie wynik jeśli nie to w poniedziałek 😓
Beta piękna , ponoc przy wartości 1000 już coś widać na USG :-)

Ja miałam wizytę u ginekologa na NFZ na 15 października i mi ją odwołali 🫣 Wygląda na to że będę musiała szukać nowego miejsca bo umawiałam się w sierpniu 😅
 
Beta piękna , ponoc przy wartości 1000 już coś widać na USG :-)

Ja miałam wizytę u ginekologa na NFZ na 15 października i mi ją odwołali 🫣 Wygląda na to że będę musiała szukać nowego miejsca bo umawiałam się w sierpniu 😅
Ja mam wizytę 8.10 prywatnie (akurat w dniu urodzin syna) więc mam nadzieję na dobre wieści! Już bym chciała zobaczyć że serduszko bije i mieć kamień z serca w pewnym stopniu!
 
Mój progesteron był na poziomie 8 w środę a w normach piszą że w ciąży jest od 2.2 więc nadzieja jest :-) Jakieś inne te normy mają niż diagnostyka.
Może mają inne jednostki. Pamiętam jak nie mogłam się połapać w mojej krzywej cukrowej z Medicover, bo też mieli jakieś dziwne jednostki, musiałam sobie poprzeliczac, żeby sprawdzić czy jest ok
 
Ja pierwszy raz wczoraj zbadałam pro, wątpię że dziś mogą się wyniki na diagnostyce pojawić więc będę siedzieć jak na szpilkach do poniedziałku a w pn pójdę czwarty i chyba już ostatni raz zbadać betę o będę czekać na wizytę.
w diagnostyce w sobotę też są wyniki, czasami zależy od punktu
 
reklama
Do góry