reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Zeni-maj gratulacje !!! [emoji16] Słodki bobo [emoji6]

@Jetkaa będzie dobrze - zobaczysz, Twój mały mężczyzna jest coraz silniejszy! Super [emoji12]

Ja walczę chyba z kolkami... tak mi się wydaje, bo młoda pręży się, wygina i płacze. Ma problem ze snem i ogólnie jest mało spokojna ... wszystko zaczyna się koło 21/22 ... potem do 5 spokój i od 5 na nowo. Jestem wykończona dzisiaj. Rano ryczałam razem z nią ... [emoji19]
Skąd ja to znam!
 
Dziewczyny nie pamietam która, ale któraś wspominała że mieszka przy granicy niemieckiej. Potrzebuje krople sabsimplex bo moja rodzina dopiero za miesiąc przyjeżdża. Ma któraś z Was może na sprzedaż jedno opakowanie? Nie chce kupować z niepewnego źródła ... bo nie wiadomo jak to jest przechowywane
 
Czesc dziewczyny.
Ja tez sie boje ze jak syna dostane do domu to nie będę wiedziała czemu placze:\ ma 2 tyg i juz ma swoje jakies nawyki :\ bede musiala sie go nauczyc..
My jedziemy wlasnie do malego.. Mam nadzieje ze moze juz bedzie coś wiadomo:\

Zeni- maj gratulacje !:) duzo zdrowka :)
 
Dziewczyny nie pamietam która, ale któraś wspominała że mieszka przy granicy niemieckiej. Potrzebuje krople sabsimplex bo moja rodzina dopiero za miesiąc przyjeżdża. Ma któraś z Was może na sprzedaż jedno opakowanie? Nie chce kupować z niepewnego źródła ... bo nie wiadomo jak to jest przechowywane
Hej, to nie mój watek ale zauważyłam Twoje pytanie i chciałam napisać, że nie musisz się męczyć i czekać na kropelki, wystarczy podać dziecku więcej espumisanu np. :) tu jest to fajnie opisane Link do: Sab simplex - hit czy kit? - Pan Tabletka
 
Dziewczyny nie pamietam która, ale któraś wspominała że mieszka przy granicy niemieckiej. Potrzebuje krople sabsimplex bo moja rodzina dopiero za miesiąc przyjeżdża. Ma któraś z Was może na sprzedaż jedno opakowanie? Nie chce kupować z niepewnego źródła ... bo nie wiadomo jak to jest przechowywane
Chyba @kamilaasami mieszka gdzieś przy Legnicy...
 
@Zeni-maj gratulacje !!! [emoji16] Słodki bobo [emoji6]

@Jetkaa będzie dobrze - zobaczysz, Twój mały mężczyzna jest coraz silniejszy! Super [emoji12]

Ja walczę chyba z kolkami... tak mi się wydaje, bo młoda pręży się, wygina i płacze. Ma problem ze snem i ogólnie jest mało spokojna ... wszystko zaczyna się koło 21/22 ... potem do 5 spokój i od 5 na nowo. Jestem wykończona dzisiaj. Rano ryczałam razem z nią ... [emoji19]
Miałam dokładnie to samo.niedlugo powinno przejść. U mnie poprawa od kilku dni i od razu czuje się szczesliwsza choć noce zawsze nie przespane to przynajmniej tego strasznego płaczu nie ma..
 
Jestesmy i my, wreszcie. Urodzilam 02.06' jednak czerwcowy[emoji5]
Gratulacje! Jak przebiegł poród?

Co do kolek to ja kupiłam delicol dałam małemu raz i póki co jest ok. Ale poza tym, co drugi dzień przepajam go koperkiem i bąki idą jak trza :) podaje na przemian koperek i rumianek, po rumianku idzie kupa.
 
reklama
Mb ja jestem z przygranicy ale obecnie mam problem do biedronki obok wyjść a co dopiero do Niemiec [emoji19] jak będę miała możliwość to ci dam znać

Zeni gratulacje [emoji253][emoji312][emoji253][emoji312][emoji253]
 
Do góry