reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@tysia123, dicoflor i wszystkie probiotyki z szczepem LGG działają wlasnie miedzy innymi na zaparcia. Czytałam o tym artykuł i sama potwierdzam to na przykładzie mojego starszego syna, a młodszemu też podaje do mleka raz dziennie. Stosowaliście regularnie czy tylko przy antybiotykach?
A co do wybudzania to nam na szkole rodzenia mówiła polozna, że wlasnie pierwszy miesiąc wybudzać i przystawiać do piersi co 3h
Szkoda, ze moj maluch nie da się oszukać i co 2,5h sam się dopomina [emoji12]
W ogóle powoli zaczyna się ładnie uśmiechać i wyrywa mu się guganie [emoji5]
Położna poleciła dicoflor, ale w celu kolek. Stosuję raz dziennie i faktycznie razem z sab simplexem nie możemy narzekać
 
reklama
W prokocimiu lekarze tez karmia dzieci co 3h punktualnie, i mój maly jak tam jestesmy od 12-15 to o 13.50juz sie budzi bo chce jesc:)
 
Dziewczyny czy któraś z was używa lub używała zagęszczacza do mleka? Mój mały strasznie dużo je, często się domaga a potem wymiotuje :( jutro chce mu kupić zagęszczacze żeby bardziej się najadał a nie przejadal i wymiotował
Mój też ulewal dużo do miesiąc w i przeszło.terwz bardzo rzadko ulewa. Zageszczaxz pediatra też mi proponował i mówiła że jest bez recepty do kupienia.
 
No widzę, że tematy macierzyńskie juz tylko ja forum :)) super! Cieszę się że możemy się poradzić wzajemnie. U mnie jakby trochę spokojniej. Po miesiącu jakby przeszliśmy w lepszy etap. Mniej płaczu, bardziej potrafimy go uspokoić. Mniej ulewa i chyba brzuszek nie boli. Niestety dalej wstaje i karmię co 1-2 godz w nocy. U mnie nie ma opcji wybudzania małego. On wie kiedy chce jesc;) Ale mam koleżankę co karmi tylko raz w nocy swoją córkę. Ciekawe..wydaje się że dziecko po urodzeniu czuje głód,tak jak w brzuchu też wiedziało kiedy ma zjeść. Tak na logikę.
Moje cycki też jakby niesymetryczne Ale nieznacznie. Czuje że jeden ma więcej mleczka Ale to ja niestety częściej go przystawialam do niego i stąd różnica.
Słyszalyscie o kryzysach laktacyjnych ? Podobno są w 3 i 6tygodniu oraz w 6 i 9 miesiącu...
Kupki u nas odwrotnie. Rzadsze były w ciepłe dni, ale myślę że to była jakaś biegunka. Dalej u nas są zielone Ale zdarzają się żółte.podobno jak jemy zielone warzywa to dziecko robi zielone kupki..
 
Mój mały budzi się w nocy między 2-3 lub sama wybudzany go o tej porze na jedzenie i z reguły dalej śpi do około 7. W dzień je na żądanie.
 
reklama
Do góry