reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Masakra z tymi ludźmi, ja uważam że to babki pracujące przy kasach powinny wołać, bo ludzie są różni, ja nie mam takiej śmiałości żeby sie wepchać przed kolejkę... z tym pobieraniem krwi i kolejkach w labach to tez jest rożnie. Akurat pracuje w takim labie i wiem że na profilaktyczne badania mało ludzi przychodzi, jest duzo bardzo starych ludzi i kobiet z niemowlaczkami i kobiety w ciąży i teraz kto ma pierwszeństwo?
 
I jeszcze fajniejsza sytuacja, nie wiem czy wiecie ale honorowi dawcy krwi i chyba kombatanci wojenni i personel medyczny wchodzi do lekarza poza kolejnościa :) moja koleżanka była swiadkiem takiej sytacji gdzie dziewczyna skorzystała z takiego przywileju i jak weszla to ludzie na niej suchej nitki nie zostawili włącznie z wyzwiskami ( w większości starsze osoby).
 
Ja też tam mogę stać, raz tylko było mi na serio duszno, bo jakaś mechera wylała na siebie chyba pół flakonika „perfum”... masakra jakaś[emoji849] Ale tak to mogę stać.

Mam dzisiaj dzień do dupy - dzwoniłam do ZUSu i decyzji w mojej sprawie dalej nie ma. Oczywiście się poryczałam.... bo ile można czekać na swoją kasę [emoji35]☹️
Już jestem tym wszystkim wykończona.

@Gosika88 może coś ruszy Ciebie w końcu [emoji39] Oby.
Też mnie to wkurza już, bo non stop ktoś pisze albo dzwoni czy już urodziłam [emoji57] Nie chce mi się nawet na to odpisywać.
 
I jeszcze fajniejsza sytuacja, nie wiem czy wiecie ale honorowi dawcy krwi i chyba kombatanci wojenni i personel medyczny wchodzi do lekarza poza kolejnościa :) moja koleżanka była swiadkiem takiej sytacji gdzie dziewczyna skorzystała z takiego przywileju i jak weszla to ludzie na niej suchej nitki nie zostawili włącznie z wyzwiskami ( w większości starsze osoby).
Sama jestem honorowym dawcą krwi, ostatnio mimo legitymacji zasłużonego i ogromnego brzucha zostałam tak zwyzywana, że do lekarza wchodziłam z płaczem ;/
 
Sama jestem honorowym dawcą krwi, ostatnio mimo legitymacji zasłużonego i ogromnego brzucha zostałam tak zwyzywana, że do lekarza wchodziłam z płaczem ;/

Własnie o to mi chodzi o świadomość ludzi a raczej jej kompletny brak i tu powinna wkroczyć rejestratorka albo lekarz. Bo z przykrością to mówię ale większość z tych osób leci do kościoła w niedziele, a w codziennej sytuacji kompletnie brak jakiekolwiek empatii... dlatego reakcja powinna być po stronie obsługujących.
 
Ja tez uwazam ze to ekspedientki powinny wolac do kasy bez kolejki, mi tez jest glupio podejsc i poprosic o szybsze obsluzenie. Mnie gdzies tak z 6-7 razy ktos przepuscil, tez raz w pepko☺
Ja dzis u lekarza wadowalam bo zatoki mam zawalone i antybiotyk dostalam -amotaks. Juz drugi raz w tej ciazy, tez zatoki i ten sam antybiotyk. Jeszcze raz do osrodka musze bo mojego 6latka alergia bierze, masakra.
Jabjyz mialam GBS- na szczescie ok.

Juz 38 tydz. mam nadzieje ze zdaze sie wykurowac i nie bede musiala rodzic z zapchanymi zatokami i nosem, to by byla madakra.
 
A mnie raz tylko poprosili, raz w Lidlu pani stojąca w kolejce zwróciła uwagę, że to kasa pierwszeństwa i mam przejść do przodu, a tak to nigdzie, nawet w Auchan przy kasie pierwszeństwa czekałam aż kolesie przede mną kupią całą masę alkoholu :/ w Biedronce nie ma opcji! Nigdy nikt nie przepuścił, a ja sama się pchać nie lubię...
 
reklama
Ja jak dam radę to stoję a jak nie dam rady to do sklepu nie idę. Zawsze mi głupio jak mnie ktoś przepuszcza.

Gosika, jak tam? Zrobią CC jak Siennica nie ruszy?
 
Do góry