reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mb91 no idzie oszaleć jak ma coś być niech będzie a nie tylko szczuje, jak ja bym chciała już być po.
Na dodatek przyszłam na pobranie krwi a tu kolejka tak że głowa boli i nawet nikt miejsca do siedzenia nie ustąpi a co dopiero wejść poza kolejką. Od młodych się wymaga ale samemu przykładu się nie pokazuje. Ach
Też się wczoraj nagadalam jednej babce po 60tce. Taki szeryf sobie stał i rozkazywal kto ma wchodzić. Ciężarne wchodzą bez kolejki, dlatego podeszłam się zapytsc kto oststni, bo było ileś osób pod samymi drzwiami i matka z dzieckiem, a ona na mnie z morda... Ale ustawiłam ją do pionu i był spokój. Nie wspomnę, że cała masa ludzi siedziała dalej od drzwi. Skurat wypadło wczoraj na to, że miasto jakąś akcję robiło... Więc oblężenie. Zależy na kogo się trafi, ale tych wyrozumialych jest niestety mniej. W ubieglym tygodniu dziewczyna zawala mnie przed siebie, gdzie.5 osób między nami nie mialo nic do powiedzenia. Powiedziała, że zrozumie ten, kto sam był z brzuszkiem. Ucieszyłam się. No tak: są ludzie i ludziska :D
 
reklama
Mb91 no idzie oszaleć jak ma coś być niech będzie a nie tylko szczuje, jak ja bym chciała już być po.
Na dodatek przyszłam na pobranie krwi a tu kolejka tak że głowa boli i nawet nikt miejsca do siedzenia nie ustąpi a co dopiero wejść poza kolejką. Od młodych się wymaga ale samemu przykładu się nie pokazuje. Ach

Weź podejdź do okienka i poproś o przyjęcie poza kolejnością - masz takie prawo.
Ludzie teraz mają w dupie ciężarne kobiety - ja ostatnio stałam w kolejce i nikt nawet nie kiwnął palcem, każdy tylko na brzuszek spoglądał.
[emoji35][emoji35]
 
Ja ostatnio w pepco szok przezylam. Stalam w mega kolejce i nagle slysze prosze do kasy pania w ciazy [emoji54] miny ludzi wrogie, a ja zdziwienie bo to moja druga ciaza a pierwszy raz.mnie.wywylano bez kolejki
 
Ja ostatnio w pepco szok przezylam. Stalam w mega kolejce i nagle slysze prosze do kasy pania w ciazy [emoji54] miny ludzi wrogie, a ja zdziwienie bo to moja druga ciaza a pierwszy raz.mnie.wywylano bez kolejki
W Rossmanie ekspendientki wołają ciężarne do przodu. Bardzo fajnie. Sama też przepuszczam, jak widzę, ze ktoś.ma 2-3 rzeczy a ja więcej... Powoli wyciągam, więc dla mnie też mjiej stresu :p
 
To fakt - w Rossmanie wołają (mają taki przykaz chyba odgórny) [emoji3] Natomiast tak normalnie to mnie z 5/6 razy może przepuścili przez całą ciąże - raz facet, a pozostałe razy babki, które same to przeszły jak stwierdziły. Takie społeczeństwo, nic się nie zrobi.

Brzuch mnie boli strasznie dzisiaj - chyba się przeciążyłam wczoraj. ☹️
 
Hej u nas piękny dzień się zapowiada 26 stopni :) ja zaraz lecę odebrać wyniki gbs i na wizyte pewnie juz ostatnią, obejrzeć mała. Ja juz tez mam dość chodzenia, już chciałabym mieć po:) a jeszcze sąsiedzi i znajomi się śmieją że mogłabym juz się rozpakować:) oczywiście pół nocy nie spałam, bo brzuch twardy się spina...a rano ubierac musiałam się na pół zgieta bo jakies dzwine bóle mnie złapały ale przeszły :/
 
A ja chyba troszkę rozumiem tych co nie wołają przed siebie ... Sama często jestem w sytuacji gdzie z jednej pracy biegnę po dziecko do żłobka, po drodze wpadam do sklepu po 3rzeczy, i lecę do drugiej pracy ... No choćbym na uszach stawała to nie mam czasu oglądać się na ciężarne, starsze panie, dzieci w wózkach i honorowych dawców krwi ... Chyba że ewidentnie widzę że komuś ciężko stać w kolejce. Ja osobiście daje rade stać nawet na kilka dni przed porodem a jak nie to nie idę do sklepu tylko męża wysyłam [emoji854]
 
reklama
A ja chyba troszkę rozumiem tych co nie wołają przed siebie ... Sama często jestem w sytuacji gdzie z jednej pracy biegnę po dziecko do żłobka, po drodze wpadam do sklepu po 3rzeczy, i lecę do drugiej pracy ... No choćbym na uszach stawała to nie mam czasu oglądać się na ciężarne, starsze panie, dzieci w wózkach i honorowych dawców krwi ... Chyba że ewidentnie widzę że komuś ciężko stać w kolejce. Ja osobiście daje rade stać nawet na kilka dni przed porodem a jak nie to nie idę do sklepu tylko męża wysyłam [emoji854]

Jest też i tak. Sama czekam cierpliwie w kolejkach, ale to zawsze bardzo sympatyczne jak ktoś Cię zauważa i ustępuje miejsca, przepuszcza ;)
 
Do góry