reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja jak dam radę to stoję a jak nie dam rady to do sklepu nie idę. Zawsze mi głupio jak mnie ktoś przepuszcza.

Gosika, jak tam? Zrobią CC jak Siennica nie ruszy?
Na razie nic nie wiem. Pobolewa po założeniu żelu więc coś się dzieje. Oprócz tego pękła mi żyła przy podawaniu glikozy(bo jestem na czczo) . Ręką mi tak spuchła, że masakra, nie mogę jej zgiąć. Trzeba było szukać nowego wkłucia, mam gdzieś przy kciuki i też boli przy zginaniu czy podnoszeniu czegokolwiek. Ja to jestem udana :(
 
reklama
Na razie nic nie wiem. Pobolewa po założeniu żelu więc coś się dzieje. Oprócz tego pękła mi żyła przy podawaniu glikozy(bo jestem na czczo) . Ręką mi tak spuchła, że masakra, nie mogę jej zgiąć. Trzeba było szukać nowego wkłucia, mam gdzieś przy kciuki i też boli przy zginaniu czy podnoszeniu czegokolwiek. Ja to jestem udana :(
Jesteś po prostu delikatna ;)
 
Mnie nie przepuszczaja, moze dla tego ze jestem dosc mloda, i babcie czuja ze maja pierwszeństwo bo sa strasze.. Ja czekalam w biedronce kolejka jak zawsze .. Po czym w drugiej kasie kasjerka zawolala inna babke w ciazy tam do swojej a tu gdzie ja stalam nic..a tez bylo duszno mi no trudno.. Starsi wymagaja od mlodych a sami przykładu nie daja.. Po czym ja starszym ustepuje miejsca :) trudno zachowuje sie z klasą... Ale kiedyś sie to zmieni ... Bo te babcie sa najgorsze nawet jak widza ze matka z dzieckiem ktore placze czy cos ja np przepuszczam bo wiem co się stresuje ta matka
 
Mnie nie przepuszczaja, moze dla tego ze jestem dosc mloda, i babcie czuja ze maja pierwszeństwo bo sa strasze.. Ja czekalam w biedronce kolejka jak zawsze .. Po czym w drugiej kasie kasjerka zawolala inna babke w ciazy tam do swojej a tu gdzie ja stalam nic..a tez bylo duszno mi no trudno.. Starsi wymagaja od mlodych a sami przykładu nie daja.. Po czym ja starszym ustepuje miejsca :) trudno zachowuje sie z klasą... Ale kiedyś sie to zmieni ... Bo te babcie sa najgorsze nawet jak widza ze matka z dzieckiem ktore placze czy cos ja np przepuszczam bo wiem co się stresuje ta matka

@Jetkaa nie zmieni się - będzie jeszcze gorzej. Teraz młodzież jest wychowywana „bezstresowo” jakby była pępkiem świata, więc sądzę, że nie ma co łudzić się z tym, że będzie lepiej. [emoji39]
Bo kto niby ma dać przykład? Przecież nie rodzice, którzy jeszcze się wepchną przed Ciebie albo skrzyczą Cię i zwyzywają od najgorszych bo skorzystasz z przywileju ciąży / karty honorowego dawcy. Niestety świat nie jest lepszy tylko coraz gorszy, ale może i lepiej będzie z nami, bo przecież z nudów raczej nie przejdziemy się do lekarza żeby „sprawdzić a może mi coś jest” tylko raczej to będzie dla nas konieczność, a nie jedyna „rozrywka”. [emoji848]
 
Na razie nic nie wiem. Pobolewa po założeniu żelu więc coś się dzieje. Oprócz tego pękła mi żyła przy podawaniu glikozy(bo jestem na czczo) . Ręką mi tak spuchła, że masakra, nie mogę jej zgiąć. Trzeba było szukać nowego wkłucia, mam gdzieś przy kciuki i też boli przy zginaniu czy podnoszeniu czegokolwiek. Ja to jestem udana :(

Już bliżej niż dalej jesteś [emoji14] Informuj nas w miarę możliwości jak wygląda sytuacja [emoji8]
 
Dopiero wróciłam od lekarza, gbs ujemny. Szyjka zaczyna się skracac 1,5cm ma. Na ktg jakies pojedyncze słabe skurcze. Mała do porodu moze wazyc 3300-3500g. Muszę się trochę pilnować bo ma pepowine koło szyji i w razie czego mam jechać na szpital.
 
reklama
Ja mialam ktg nie ciekawie mała sie nie rusza:\ 40min i nic.. Mam przerwe mam zjesc i moze mala zacznie brykac jak nie to zostaje :/ na obserwacji bo jak tak bedzie zakoncza ciaze cc :\ boje sie:\
 
Do góry