reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ale serduszko normalnie bije prawidlowo.. Tyle ze nawet przy zmianie pozycji sie nie rusza...a co do skrócenia szyjki nic sie nie dzieje stanęło na 0.5cm :\
 
reklama
Ja mialam ktg nie ciekawie mała sie nie rusza:\ 40min i nic.. Mam przerwe mam zjesc i moze mala zacznie brykac jak nie to zostaje :/ na obserwacji bo jak tak bedzie zakoncza ciaze cc :\ boje sie:\
Oj moze ma twardy sen po prostu :/ będzie dobrze musi być :( kciuki zaciśnięte [emoji110][emoji110][emoji110]
 
@Jetkaa Dziecko może śpi... Jest to ta godzina, kiedy dziecko się rusza, czy raczej odpoczywa? Bo moja miała czkawką jak jadłam obiad o 13.15, teraz zjadłam właśnie loda i póki co jest cisza... Może jak zjesz coś slodkiego, to się porusza ;) Będzie dobrze :)
 
Ale nawet wstrzasaly moim brzuchem.. Ciagle to od ktg piszczalo... Masakra.. Ale fakt o tej godz raczej jest malo aktywna.. Mam nadzieje ze jak zjadlam bombe cukrow cos sie poruszy ...
 
Ale nawet wstrzasaly moim brzuchem.. Ciagle to od ktg piszczalo... Masakra.. Ale fakt o tej godz raczej jest malo aktywna.. Mam nadzieje ze jak zjadlam bombe cukrow cos sie poruszy ...
Moja córka też lubiła spać przy ktg i też zdarzało się ze nie szlo jej obudzić a po np 2 godzinach robili drugie i już brykala
 
@Jetkaa daj znać - będzie dobrze, pewnie spała [emoji6] Mi też ostatnio powtarzał po kilku godzinach KTG przecież i było przy drugim wszystko Okey :)
 
Ja juz po.. W koncu w domu:\ mialam 3ktg myslalam ze padne.. Na 1 mala nic na 2 cos troszke a na 3 już lepiej i mnie wypuścili mala spala, musialam zjesc tam 2 posilki bombe kaloryczna.. I w tedy zaczela sie ruszac i gin stwierdzil ze nie dosc ze pogoda, słabe cisnienie moje to nie jej pora i dlatego tak sie dzialo.. Ale ciesze sie ze nie olal tylko sprawdzil mnie na 2 różnych sprzetach ktg:) takze jestem spokojna . nastraszyla mnie mala niunia:\ myslalam ze poplacze sie jak ten zapis ktg piszczal :\ i ze mnie chyba zostawia bo z mala cos jest nie tak.. Ale posprawdzal i jest ok.. Teraz bacznie obserwuje moj brzusio..

Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy :)
 
Ja juz po.. W koncu w domu:\ mialam 3ktg myslalam ze padne.. Na 1 mala nic na 2 cos troszke a na 3 już lepiej i mnie wypuścili mala spala, musialam zjesc tam 2 posilki bombe kaloryczna.. I w tedy zaczela sie ruszac i gin stwierdzil ze nie dosc ze pogoda, słabe cisnienie moje to nie jej pora i dlatego tak sie dzialo.. Ale ciesze sie ze nie olal tylko sprawdzil mnie na 2 różnych sprzetach ktg:) takze jestem spokojna . nastraszyla mnie mala niunia:\ myslalam ze poplacze sie jak ten zapis ktg piszczal :\ i ze mnie chyba zostawia bo z mala cos jest nie tak.. Ale posprawdzal i jest ok.. Teraz bacznie obserwuje moj brzusio..

Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy :)
To super że jest dobrze
 
reklama
Do góry