reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ale miałam noc, bóle krzyżowe mnie dopadły i myślałam że coś się zacznie bo były regularne i bolesne w końcu usnęła nad ranem i teraz ok zero objawów.
 
Hej dziewczyny!

Z zegarkiem w ręku co godzinę w nocy na siusiu.. czy tak już do końca będzie? ‍♀️ Jestem wykończona, a spać dalej nie idzie. [emoji57]

@Angela3aa ta frustracja to już chyba większość z nas dopada... a to, że nie wiemy kiedy naszym dzieciaczkom zechce się wydostać na zewnątrz to już w ogóle.

@Brzuszkowa Mi skurcze przeszły w nocy ... [emoji23] Już nawet nie mam siły się na to denerwować. Daj znać co u ginekologa dzisiaj. @tysia123 gratuluje 39 ukończonego! Mi wskoczył dzisiaj 39 tydzień - 38 skończone. Więc wszystko wskazuje na to, że będzie młoda urodzona w terminie jeśli nic się nie zmieni. Mój D od początku się śmiał że po tych przebojach to jeszcze przechodzę.

@Gosika88 kciuki zaciśnięte za Ciebie [emoji8] Powodzenia [emoji3]

@nknatalia oszaleć można co? [emoji39]
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)
Ja dzis mam troche na glowie więc jak po biegam moze by cos sie ruszylo :)
Muszę auto zatankowac, bank, zakupy i wizyta u gina:) a pozniej odwiedziny u mojej mamy :)
Dzis okropna pogoda :\ az sie nic nie chce..
Moja kuzynka wczoraj urodzila przez cc za ktore sobie zaplacila , okazalo sie ze zle oboliczyli termin porodu i maly ma oznaki wczesniactwa meszek czy maz nie wiem dokładnie.. Niby cc 10dni przed terminem z OM a maly 2500 i 51 cm.. Ale słodki jest i wogole :)
 
Cześć dziewczyny :)
Ja dzis mam troche na glowie więc jak po biegam moze by cos sie ruszylo :)
Muszę auto zatankowac, bank, zakupy i wizyta u gina:) a pozniej odwiedziny u mojej mamy :)
Dzis okropna pogoda :\ az sie nic nie chce..
Moja kuzynka wczoraj urodzila przez cc za ktore sobie zaplacila , okazalo sie ze zle oboliczyli termin porodu i maly ma oznaki wczesniactwa meszek czy maz nie wiem dokładnie.. Niby cc 10dni przed terminem z OM a maly 2500 i 51 cm.. Ale słodki jest i wogole :)
Gratulacje dla kuzynki :) i kciuki za Ciebie żeby się ruszyło :)
 
Cześć , u nas tez pogoda taka sobie. Zuzia juz uciela sobie drzemke a ja mysle nad obiadem. Brzuch mam prawie caly czas twardy, takie spinanie częste, ale poza tym nic innego, chyba z tymi chłopcami to prawda ze im sie nie spieszy[emoji6]
Na dodatek od niedzieli meczy mnie zapchany nos i bol gardla a jako bonus wczorak jak podnosilam Zuzke to cos mi strzyknelo w krzyzu i dzis jak chodze to co jakis czas czuje jak by.mnie ktos tak pradem razil[emoji20] no nic takie uroki konca ciąży.
Milego dnia.
 
Mb91 no idzie oszaleć jak ma coś być niech będzie a nie tylko szczuje, jak ja bym chciała już być po.
Na dodatek przyszłam na pobranie krwi a tu kolejka tak że głowa boli i nawet nikt miejsca do siedzenia nie ustąpi a co dopiero wejść poza kolejką. Od młodych się wymaga ale samemu przykładu się nie pokazuje. Ach
 
reklama
Ja też jakaś słaba, rozdrażniona. Zabrałam się za komlepleksowe sprzątanie 2 sypialn, 2 kuchni, łazienki i mam nadzieję, że do 14.00 się wyrobię, bo Amelka przyjeżdża z przedszkola i pojedziemy odebrać wyniki morfologii, bo dziś wizyta u gin... Jutro salon, główne wejścia i reszta... Dziś piore pościele, ale ta pogoda nie za bardzo na pranie, ale co zrobić... Chcę poogarniac jak najszybciej, by z dzień, dwa nic nie robić, ale ja już wiem jak tovmoje nic będzie wyglądało :oops:
Ahhhh, jakoś markotna jestem dziś... Mam nadzieję, że się poprawi...
Życzę wam miłego dzionka ;)
 
Do góry