reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Prawo jazdy jest po to by nie prosic sie meza by zawiozl na plotki i by go w weekand wozic xD

bl9ce6ydcoz8yhcb.png

34bwyx8d10x9fm03.png
 
Dzien dobry :)
Nie zaglądałam 2 dni a tu czytaniaze hoho,ale macie rozpęd dziewczyny ;)
Mi czasu na wszystko brakuje,jednak praca w ciazy potrafi dobitnie zmeczyc,a w domu kolejna zmiana z cora ;) ciekawe ile jeszcze pociagne.
Jak wstaje rano to robi mi sie slabo :/ takie lekkie zawroty glowy,ze musze od razu sie polozyc.Mam cisnieniomierz I wychodzi pomiar ok,glodna tez nie jestem zeby mdlec.Troche niepokojace.
Za tydzien jedziemy w gory :) juz sie doczekac nie.moge,tydzien odpoczynku w Łomnicy. @Cathla czy biało oznacza ze spadl snieg? Skad jestes?
 
Bialo, chyba mgla?;)

Ja juz po wizycie w laboratorium. Komplet wynikow bedzie w poniedzialek.

Tysia [emoji1307][emoji1307]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Kasiales ja na razie myślałam o Klinicznej, choć na Redłowo mam bliziutko - jeszcze o tym tak nie myślałam, za wcześnie... ;)

@caltha już myślałam, że śnieg u Was pada :p u nas wczoraj było dość mgliście, dziś w Gdyni czuć, że coraz chłodniej - tylko 10 stopni :(

Za 2h mam usg, trochę stresik... z badań dalej mam bakterie w moczu i podwyższone monocyty z krwi, choć chora nie jestem - zobaczymy co lekarz powie tym razem, ostatnio mówił, że nic mi nie jest...

Miłego dnia wszystkim :)
 
reklama
Dzień dobry.
@Viltutti do jakiego lekarza chodzisz ???

@klaslaw jak pogoda? U nas szaro. Mąż zapewne zachwycony ze masz prawko i może skorzystać z gościnności [emoji846]

@catha tez pomysłem ze śnieg

@chouete82 powodzenie i siły życzę




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry