reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Pozdrowienia z drogi kobietki.
Nadrobie Was jak dotrzemy na miejsce. Nawigacja pokazuje że o 20.30.


Szerokiej drogi ! [emoji6]

Ja dziewczyny jakaś jestem dzisiaj bez życia.. senna, zmęczona a w zasadzie nic takiego nie robię.. jedyne co, to mój 4 latek jest chory w domu i od 7-8 rano bawimy się autami, ciufciami, kolorujemy i non stop coś [emoji849] szczerze, to już mam dosyć tych zabawek [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dorfm3kie.png
 
reklama
Mam dzisiaj zły dzień wszystko mnie wkurza a zwłaszcza moje kochane dziecko Kornelia nie mam dzisiaj siły na nią z tego wszystkiego zatrzasnęłam drzwi i wyszłam na pół godziny spacer przez który ciągle płakałam teraz wróciłam wykąpałam się i leżę w łóżku a mój Mąż kąpie małą. Chyba hormony buzują. Czuję się źle i nadal ryczę sama nie wiem teraz dlaczego:'(

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć ja dopiero usiadłam i nadrabiam czytanie, klaslaw1987 miłego wypoczynku ładuj akumulatory! Ja dzisiaj miałam zwariowane popołudnie basen,wizyta u połamanego dziadka, pomóc odrobić lekcje moim panom i jeszcze biedronka bo udało się w końcu zebrać naklejek na 2 świeżaki po jednym dla każdego, mówię do moich chłopców teraz będziemy zbierać naklejki na świeżaka dla naszej fasolki ale się zdziwili:). Gosika88 to suuuuper!
 
Fajnie ze badani ok. Oby wszsytko bylo dobrze.

Ja tez rycze byle czego. Wszsytko przez hormony.

Jutro mam wizyte o 12:30. Prosze o kciuki.
 
Kciuki zaciśnięte za kolejne wizyty.

Gratulacje dla tych po wizytach.

Kawę uwielbiam, ale chwilowo nie pije. Powrócę po ciąży. Odrzuca mnie i bardzo mi to chwilowo na rękę.

Mam ketony w moczu[emoji55] co oznacza ze dieta mi nie służy i muszę zwiększyć ilość węglowodanów.

@gdynia - któraś myśli o Redłowie ???

Dobranoc



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kciuki zaciśnięte za kolejne wizyty.

Gratulacje dla tych po wizytach.

Kawę uwielbiam, ale chwilowo nie pije. Powrócę po ciąży. Odrzuca mnie i bardzo mi to chwilowo na rękę.

Mam ketony w moczu[emoji55] co oznacza ze dieta mi nie służy i muszę zwiększyć ilość węglowodanów.

@gdynia - któraś myśli o Redłowie ???

Dobranoc



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja planuje rodzić w Redlowie. Ostatnio znajoma rodziła w Wejherowie i miała takie przeboje że ostatecznie postanowiłam zostać na miejscu. No i lekarza mam z Redlowa.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nadrobie Was za żadne skarby [emoji4]
Ja dziś wyspana i juz planujemy co będziemy robić. Na szczęście nie pada [emoji4]
Jeszcze trochę o spacerek a potem śniadanie i gdzieś wyjedziemy do Giżycka poodwiedzac i pewnie na obiad. A później kolejne odwiedzinki. Najlepsze jak każdy proponuje mi drinka czy piwo tak jak wczoraj a ja nie mogę bo ta rodzina nic nie wie jeszcze [emoji4] no cóż narazie sciemniam ze jestem kierowca [emoji38]

A o 11 telefon do położnej po wyniki.

 
reklama
Do góry