reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja w pracy spać mi się chce wczoraj się chwalilam ze nie mam żadnych objawów a dzisiaj zasypiam na stojąco

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez jestem po pierwszej wizycie j nawet pęcherzyka nie było widać dostałam zaświadczenie do pracy na podstawie bety na szczęście rośnie na następną wizytę idę dopiero za tydzień w środę jeszcze powtórzę betę

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zadnych objawow nie mam.poprzednie ciaze tez zaczynaly sie bezobjawowo wiec poki co sie nie martwie. Za to czeka mnie pewnie znowu cukrzyca ciazowa i dieta. No i poprzednia ciaze przelezalam w wiekszosic bomialam lozysko przodujace i szyjka za wczesnie zaczela sie skracac. Mam nadzieje ze teraz historia sie nie powtorzy, bo nie wyobrzam sobie lezenia w polaczeniu z opieka nad rocznym dzieckiem...
 
Co do objawów właśnie jestem na przerwie i na śniadanko zajadam bułkę z szynka ogórkiem kiszonej i zagrażać twixem [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe. Ja cala pierwsza ciaze zywilam sie glownie frytkami i grejfrutami. Potrafilam kupic w sklepie kilka kg grejfrutow. Patrzyli na mnie ptzy kasie jak na wariatke.
 
Hej to ja też się przywitam :) , jestem tu nowa [jak widać], ale potencjalnie też majówka. [niby termin na 12 maja].
Jestem z Poznania, mam 33 lata i to moja pierwsza [potencjalna na razie, bo jeszcze czekam z wizytą u lekarza ;) ] ciąża. Wszystko dla mnie nowe, nic nie ogarniam, czuję się jak nastolatka zaskoczona 2 kreskami (mimo, że z mężem uznaliśmy, że chcemy mieć dziecko, pod koniec lipca robiłam komplet badań, od sierpnia postanowiliśmy zacząć się starać i bum - od razu jest ;) ).
Z góry więc przepraszam za wszystkie durne pytania które zapewne ode mnie padną, bo jestem kompletnie zielona w temacie :)
 
Hej to ja też się przywitam :) , jestem tu nowa [jak widać], ale potencjalnie też majówka. [niby termin na 12 maja].
Jestem z Poznania, mam 33 lata i to moja pierwsza [potencjalna na razie, bo jeszcze czekam z wizytą u lekarza ;) ] ciąża. Wszystko dla mnie nowe, nic nie ogarniam, czuję się jak nastolatka zaskoczona 2 kreskami (mimo, że z mężem uznaliśmy, że chcemy mieć dziecko, pod koniec lipca robiłam komplet badań, od sierpnia postanowiliśmy zacząć się starać i bum - od razu jest ;) ).
Z góry więc przepraszam za wszystkie durne pytania które zapewne ode mnie padną, bo jestem kompletnie zielona w temacie :)
Kazda z nas kiedys byla zielona w temacie. Luzik. =) Gratuluję owocnego staranka =)

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Udalo sie Mlodemu pobrać krew.. Teraz czekam na wyniki. Do 14 beda do druku, już się boję..
Na sniadanie naleśniki z twarogiem ;) a jak wam sie dzień zapowiada
To super!!! Trzymam kciuki!
Witajcie, weekend jakoś spokojniej zniosłam, ale dzisiaj nerwy mnie roznoszą totalnie. Wizytę u mojego gina miałam na jutro dopiero, ale postanowiłam pójść jednak prywatnie. Liczę po prostu na lepszą opiekę i lepszy sprzęt. Tak więc dzisiaj o 19 wszystko się okaże. Boję się niesamowicie, że potwierdzi się najgorsze.

A co tam u Was? Widzę, że kilka dziewczyn przybyło i gratuluję serdecznie. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzyło przez te kilka dni i wszystkie są w komplecie :)
Czekamy na info ;)
Witam, również mam termin na 19 maja

Jest to moja trzecia ciąża mam już dwóch chłopcow
Mysza!!! Witaj ja tez jestem z irlandii ;) które county? Bylas juz u GP? Ja byłam tydzień temu ;) czekam na kartę ciazy i wizyte w szpitalu.
Mialam skurcze krzyzowe przed cc.. Nawet KTG ich nie rejestrowalo
Ja miałam tak samo. 2 dni skorczy krzyżowych na ktg niewidoczne a ja miałam ze z bolu umrę. Tez skonczylobsie Cesarka.
Dzien dobry.
Chcialam do was dolaczyc jesli mozna. Planowany termin 15 maja. Do lekarza jestem umowiona 27 wrzesnia, zeby juz od razu bylo serducho. To bedzie nasze 3 dziecko. Mam dwie corki, w tym jedna z IVF , a teraz zycie nas zaskoczylo....
Witaj ;)


Ubmjie mdłości coraz gorsze..



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mono- witaj. Nie ma glupich pytan. Takze pisz smialo, pomozemy.

Oj skurcze z krzyza - masakra. Pierwsza corke rodzilam z krzyzowymi to na koniec jak mala schodzila to nog nie czulam. A bolokropny. Nikomu nie zycze. Druga mialam cc, ale w sumie teraz jesli mialabym wybor wole rodzic sn.
 
Do góry