reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny nie przejmujecie się brakiem serduszka.. jestem pewna ze na następnej wizycie wszystko bedzie ok !!
Moja siostra była u lekarza 6+1 i nie było nic widać a w 8 tyg juz ładnie serce biło także spokojnie !! [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jestem w trzeciej ciąży, przy pierwszej ciazy miałam fajna położna a przy drugiej taka starsza która dochodziła na emeryturę i miała wszystko w nosie miałam duże rozejscie spojenia lonowego ze nie mogłam aż chodzić a ona ciągle mówiła no trudno muszę wytrzymać prosiłam żeby mnie skierowała do szpitala do specjalisty ona że napewno w takim problemem nie dostanę wizyty no i nie dostałam taraz jak sytuacja się powtórzy to będę jeździć z bólami na emergency :crazy:
 
Ogólnie w szpitalu jest bardzo dobra opieka naprawdę nie narzekam widać że lekarze znają się na rzeczy ale GP i położone to wiele do życzenia :ninja2:
 
Czasami wydaje mi się że żyjemy w średniowieczu kiedy położna mierzy brzuch ciężarnej w celu obliczenia ile waży dziecko :cool:
 
Czasami wydaje mi się że żyjemy w średniowieczu kiedy położna mierzy brzuch ciężarnej w celu obliczenia ile waży dziecko :cool:
Hej kochana. Nie. To moja 3 ciąża. 2 poronienia za sobą. Pierwsze jak miałam 18 lat. I nawet nie wiedziałam ze byłam w ciazy. Ciąża biochemiczna. Do wiedziałam sie po fakcie. Potem urodziłam synka. W zeszlym roku poronienie w 9tc. Ale w domu mamy 3 chłopaków. ;) wychowuje dzieci z pierwszego małżeństwa mojego męża. ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochana. Nie. To moja 3 ciąża. 2 poronienia za sobą. Pierwsze jak miałam 18 lat. I nawet nie wiedziałam ze byłam w ciazy. Ciąża biochemiczna. Do wiedziałam sie po fakcie. Potem urodziłam synka. W zeszlym roku poronienie w 9tc. Ale w domu mamy 3 chłopaków. ;) wychowuje dzieci z pierwszego małżeństwa mojego męża. ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
To macie wesołą gromadke :)
A jak wspomnienia z porodu ? Ja pierwszy 50 godzin a drugi już szybko w miarę jakieś 10 godzin
 
Do góry