reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Nast95, trzymam kciuki za wizytę !!
Niebieskooka, łącze się w bólu.. u mnie mega katar w piątek a dziś zapchany nos [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mnie juz brzuch sie pojawil i ciwgle chodze jak napompowana .Mlody nie chodzi do przedzkola bo chory i jest strasznie meczacy mama nie spij mama wstawaj .A jeszcze musze z nim ro dentysty bo dziurka mu sie robi w zabku .nie da polezec moj syn achh
 
Hej, jestem po wizycie na usg.
Okazało się, ze zgodnie z usg to: 6tc +1, mi pozuje aplikacja: 6+5; niestety "zarodek?" ma tylko 4,2mm i nie portafiła nic wiecej mi powiedziec. Kazała przyjsc za tydzień i sprawdzic bhcg czy rośnie.
Jestem pełna czarnych mysli :(
 
Hej, jestem po wizycie na usg.
Okazało się, ze zgodnie z usg to: 6tc +1, mi pozuje aplikacja: 6+5; niestety "zarodek?" ma tylko 4,2mm i nie portafiła nic wiecej mi powiedziec. Kazała przyjsc za tydzień i sprawdzic bhcg czy rośnie.
Jestem pełna czarnych mysli :(
U mnie na usg tez bylo 6+1 a bylam 6+4 i bylo 4mm.
A mowil cos o serduszku?
 
reklama
Do góry