reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dzien dobry.
Chcialam do was dolaczyc jesli mozna. Planowany termin 15 maja. Do lekarza jestem umowiona 27 wrzesnia, zeby juz od razu bylo serducho. To bedzie nasze 3 dziecko. Mam dwie corki, w tym jedna z IVF , a teraz zycie nas zaskoczylo....
 
Dzien dobry.
Chcialam do was dolaczyc jesli mozna. Planowany termin 15 maja. Do lekarza jestem umowiona 27 wrzesnia, zeby juz od razu bylo serducho. To bedzie nasze 3 dziecko. Mam dwie corki, w tym jedna z IVF , a teraz zycie nas zaskoczylo....
Gratulacje my też trzecie dziecko mamy już dwóch chłopcow
 
Hej ja tez juz po wizycie. Ciąża młodsza, jest pecherzyk ciążowy i ciałko żółte (o ile nie mylę nazwy,) według om 6t4d według usg 5t6d gin mowi, ze wszystko dobrze, zarodka jeszcze nie ma. No i niestety torbiel 5 cm ;/ niby tak bywa i nie zagraża poki co. Kolejna wizyta 16.10 i mam porobić badania do tego czasu.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero usg będę miała w 12 tygodniu mieszkam w Irlandii i u nas tak poprostu jest ale nie wiem czy wytrzymam i chyba pojadę na prywatną wizytę
 
@karigótek mi w poprzedniej ciąż też serduszko biło w 7. Także spokojnie. Tydzień zleci i na pewno usłyszysz serduszko :)
@tysia123 Witam i gratuluje :) ja również mam wizyte 27 :) a skąd jesteś ?
@Nuśkaaa na pewno tego 16 już wszystko będzie widać i słychać :) a torbiel może sama się wchłonie ?

Dlatego ja na pierwszą wizytę idę jak będę według aplikacji w 8+2 :)
Nie chcę iść wcześniej żeby się nie potrzebnie denerwować. :)
 
@karigótek mi w poprzedniej ciąż też serduszko biło w 7. Także spokojnie. Tydzień zleci i na pewno usłyszysz serduszko :)
@tysia123 Witam i gratuluje :) ja również mam wizyte 27 :) a skąd jesteś ?
@Nuśkaaa na pewno tego 16 już wszystko będzie widać i słychać :) a torbiel może sama się wchłonie ?

Dlatego ja na pierwszą wizytę idę jak będę według aplikacji w 8+2 :)
Nie chcę iść wcześniej żeby się nie potrzebnie denerwować. :)

Najlepsze jest to, że ja wstępnie miałam zapisanie usg na 19.09 (czyli tydzień pozniej wlasnie) ale poniewaz jestem niecierpliwa to sobie poszlam tydzien wczesniej, to teraz mam stressa na własne zyczenie :(
 
reklama
@karigótek mi w poprzedniej ciąż też serduszko biło w 7. Także spokojnie. Tydzień zleci i na pewno usłyszysz serduszko :)
@tysia123 Witam i gratuluje :) ja również mam wizyte 27 :) a skąd jesteś ?
@Nuśkaaa na pewno tego 16 już wszystko będzie widać i słychać :) a torbiel może sama się wchłonie ?

Dlatego ja na pierwszą wizytę idę jak będę według aplikacji w 8+2 :)
Nie chcę iść wcześniej żeby się nie potrzebnie denerwować. :)
Moze sie wchłonie, poki co bedziemy obserwować. Ja w pierwszej ciąży w 6t2d juz widziałam zarodek z serduszkiem i myślałam, ze teraz tez tak moze być tylko najprawdopodobniej zaszlam tydzień pozniej niz myślałam haha ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry