reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Gorzatta powodzenia na wizycie :)

Dziewczyny, wątek o jedzeniu już jest - przepisy mamusiowych zachcianek hehe ;)

Ja dziś spać nie mogłam, mąż pufał całą noc, musiałam wstać przed 6, pada cały czas, nawet pies zrobił tylko psikupę szybko i się zawinął mi do domu ;)

Trochę posprzątam i jadę na ryneczek po jajka, owoce i warzywa prosto od rolników :p i potem do mamy :) Mielone dziś doje mąż... :p
 
Swoją drogą macie jakieś fajne sklepy online z rzeczami dla dzidziusiów - takie sprawdzone, ale nie jakoś masakrycznie drogie? :)

Ja 90% rzeczy w najmniejszych rozm (do 74) mam z hm. Polspiochy i body kimonowe maja baardzo przyjemne. Czesto sa promocje 3 za 2 w sklepach stacjo lub 20% znizki online. Niestety nie ma tam fajnych pajacy, te mam z Marks and Spencer (takie podstawowe byly w trojpaku po 45 zl), ale niestety sklepy juz zlikwidowane. Jak ktos ma mozliwosc, to w Primarku trojpaki pajacy sa po 11 euro - ale jakos taka sobie, chociaz na poczatek jak dziecko szybko wyrasta dadza rade.
Od rozm 74 w gore wiekszosc rzeczy mam z zary, ale wszystko kupione na ponad 50% przecenie.
Poza tym jakies pojedyncze sztuki z next i mother care (tez pajace).
Mam tez kilka sztuk rzeczy z pepco i jakos jest beznadziejna, dziury sie robia przy pierwszym zalozeniu, po praniu wygladaja zle etc.
Fajne rzeczy dla maluchow sa ponoc w Tesco w FF, ale nic nigdy nie kupilam.



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
reklama
Do góry