reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Juz dawno tu nie byłam, skończyłam na 94 str a teraz już 250, szok !
Ale mam te same problemu co Wy . Mdłości masakra, jak jem to na chwile lepiej jak zjem za dużo to mam mdłości z przejedzenia . Już mam dość ; ((

Ale z guma dobry pomysł, na początku pomagała herbatka z imbirem teraz już nic nie pomaga.

A jaka guma ? Miętowa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry:)
Hope, to nie masz laknienia, a bez sniadania nie wytrzymasz?;) moje laboratorium otwieraja o 7, zawsze jestem tam z kwadrans wczesniej zeby byc na poczatku kolejki do rejestracji i wchodze nie pozniej niz jako trzecia na pobranie. Max 7:10 jest po wszystkim i mam ze soba cos do picia i mala przekaske;)
Gorzatta, ja mialam problemy z zajadami w poprzedniej ciazy i z tego co pamietam te skuteczne masci sie nie nadaja dla ciezarnych:( poczytaj sobie o diecie, bo to ma duzy wplyw na pojawianie sie tych dziadow.
Mijusiamt, gratulacje:)

Co do jedzenia, to ja jem malo miesa... srednio raz w tygodniu w ciazy i bez ciazy. Gdyby nie fakt, ze moj maz jest miesozerca, moglabym nie jesc wcale. Jesli juz, to jem zwykle wolowine... Mielony i buraczki to moj najgorszy koszmar;) za zadne skarby swiata!
Za to ryby i owoce morza uwielbiam:) ciazowych zachcianek nie mialam i nie mam, najwyzej sobie folguje z zachciankami, ktore zawsze mialam. Chociaz tym razem wolalabym nie przytyc 16 kg jak poprzednio [emoji849]
Mimo braku problemow ciazowo-zoladkowych tez czuje sie tak sobie i tez czekam na drugi trymestr z utesknieniem;) a tak to pomagaja mi na samopoczucie dlugie spacery, jak sie juz do nich zmobilizuje i wszelka aktywnosc poza domem.
Gosika, ja tez mam duzo sluzu. Przezroczystego albo bialego. W poprzedniej ciazy do 17 tyg bralam luteine, wiec bylo jeszcze gorzej;( przyszedl Twoj stolik pod laptopa?:)

Powodzenia na wizytach, jesli ktos dzis wizytuje. Ja dopiero w poniedzialek, ale dzis koncze 10 tyg [emoji847]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)dawno mnie tu nie było :) 11 tydzien mi się obrócił aktualnie , jak Wasze samopoczucia ?? Ja ok , chociaż dziś głowa mnie boli od rana , jestem w pracy , planuje do końca roku potem L4.
Wszystkie badania porobione, na wymazach wyszła mi bakteria
i muszę brać dopochwowo lactovaginal... 6 listopada ide na usg genetyczne.
 
Juz dawno tu nie byłam, skończyłam na 94 str a teraz już 250, szok !
Ale mam te same problemu co Wy . Mdłości masakra, jak jem to na chwile lepiej jak zjem za dużo to mam mdłości z przejedzenia . Już mam dość ; ((

Ale z guma dobry pomysł, na początku pomagała herbatka z imbirem teraz już nic nie pomaga.

A jaka guma ? Miętowa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja zawsze mietowa

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry
Pogoda paskudna pada wieje zimno brrrr wioze syna na 8 do szkoly a na 9.15 mam ginka dzis :)
Jak wasze samopoczucie ja rano mialam mdlosci ale teraz jest ok i wstac mi sie nie chcialo ale mysle ze dzis kazdy ma ten problem

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry:)
Hope, to nie masz laknienia, a bez sniadania nie wytrzymasz?;) moje laboratorium otwieraja o 7, zawsze jestem tam z kwadrans wczesniej zeby byc na poczatku kolejki do rejestracji i wchodze nie pozniej niz jako trzecia na pobranie. Max 7:10 jest po wszystkim i mam ze soba cos do picia i mala przekaske;)
Gorzatta, ja mialam problemy z zajadami w poprzedniej ciazy i z tego co pamietam te skuteczne masci sie nie nadaja dla ciezarnych:( poczytaj sobie o diecie, bo to ma duzy wplyw na pojawianie sie tych dziadow.
Mijusiamt, gratulacje:)

Co do jedzenia, to ja jem malo miesa... srednio raz w tygodniu w ciazy i bez ciazy. Gdyby nie fakt, ze moj maz jest miesozerca, moglabym nie jesc wcale. Jesli juz, to jem zwykle wolowine... Mielony i buraczki to moj najgorszy koszmar;) za zadne skarby swiata!
Za to ryby i owoce morza uwielbiam:) ciazowych zachcianek nie mialam i nie mam, najwyzej sobie folguje z zachciankami, ktore zawsze mialam. Chociaz tym razem wolalabym nie przytyc 16 kg jak poprzednio [emoji849]
Mimo braku problemow ciazowo-zoladkowych tez czuje sie tak sobie i tez czekam na drugi trymestr z utesknieniem;) a tak to pomagaja mi na samopoczucie dlugie spacery, jak sie juz do nich zmobilizuje i wszelka aktywnosc poza domem.
Gosika, ja tez mam duzo sluzu. Przezroczystego albo bialego. W poprzedniej ciazy do 17 tyg bralam luteine, wiec bylo jeszcze gorzej;( przyszedl Twoj stolik pod laptopa?:)

Powodzenia na wizytach, jesli ktos dzis wizytuje. Ja dopiero w poniedzialek, ale dzis koncze 10 tyg [emoji847]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Nie przyszedl :/ opóźnili mi przesyłkę i nie chcą napisać kiedy wyślą. Domagam się od nich darmowej przesyłki w ramach rekompensaty, bo na aukcji zobowiązali się do wysyłki w ciągu 24h.

3jgxskjosc311c31.png
 
Hej. Nie przeginajcie z tą gumą, wystarczy przeczytać skład. W nadmiarze rozwolnienie Was czeka.
Może załóżmy osobny wątek o jedzeniu bo też nie mogę tego czytać.
Gratuluję udanych wizyt.


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nie przeginajcie z tą gumą, wystarczy przeczytać skład. W nadmiarze rozwolnienie Was czeka.
Może załóżmy osobny wątek o jedzeniu bo też nie mogę tego czytać.
Gratuluję udanych wizyt.


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Akurat przy zaparciach jak znalazł a tak serio to ja biorę ja w ostateczności jak juz nie mogę wytrzymać

 
Witam dziewczyny!!
@promyczek_81 termin masz prawie w moje urodziny :D mi nic z tego co napisałaś nie minęło ale jest lepiej

Witam dziewczyny po przerwie :) fajnie ze wracacie. Mam wrazenie ze bylo nas tu na początku sporo a teraz coraz mniej

@klaslaw1987 to ja moze tez kupie gume ;) jak na mdlosci nie pomoze to moze na zaparcia hahaha :)

Ja dzis przywitalam dzien w toalecie :) spalilam przez to wszystko co mialam na patelni.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny!!
@promyczek_81 termin masz prawie w moje urodziny :D mi nic z tego co napisałaś nie minęło ale jest lepiej

Witam dziewczyny po przerwie :) fajnie ze wracacie. Mam wrazenie ze bylo nas tu na początku sporo a teraz coraz mniej

@klaslaw1987 to ja moze tez kupie gume ;) jak na mdlosci nie pomoze to moze na zaparcia hahaha :)

Ja dzis przywitalam dzien w toalecie :) spalilam przez to wszystko co mialam na patelni.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja raczej będę celowała w urodziny mojego męża 21 maja :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry