reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Cześć o samych pysznościach rozmawiacie, a ja dzisiaj ledwo żyje mam lenia zjadłam jajecznice bo mi się obiadu nie chciało robić, a moi chłopcy jedzą w szkole i teraz mnie mega mdli masakra, a już myślałam że będzie lepiej a tu dzisiaj nawrót.
tez myslalam, ze juz mdlosci przeszly, mialam chyba 2 tygodnie spokoju, a teraz od tygodnia masakra. rzyganka jeszcze nie zaliczylam szczesliwie, ale juz kilka razy bylo mega blisko...
i tez ta guma do zucia ratuje mi zycie, staram sie z nia nie przesadzac, ale do i z pracy jezdze autobusem [jesli jest ladnie to ide, ale ostatnio nie jest ladnie ;) ] i wole zuc gume niz ryzykowac rzyganko w transporcie publicznym :p
A ja znów myślę co by tu zjeść na kolacje...

hahaha u mnie tak samo, zauwazylam, ze wiekszosc dnia mysle o tym co bede jadla. masakra jakas :D maz w pracy, dzwoni na chwile,a ja od razu "a kochanie co zjemy na obiad i kolacje, bo tak sie wlasnie zastanawialam" :D

ja mam z kolei fazę na zupy wielką :D
wczoraj jadlam ogorkowa, na dzis planuje pomidorowa, jutro spotykam się z przyjaciolkami na babskie ploty i juz wiem, że MUSZĘ iść na ramen. Myśl o tym ramenie trzyma mnie przy życiu obecnie :D ;)
Kłamią! Męczę się dalej.
o nie! pogrzebalas wszelkie me nadzieje, bo co mi źle to sobie myślę - dasz radę, jeszcze trochę i II trymestr, ziemia obiecana, wulkan szczęścia i energii :eek:;)
Hej dziewczyny :)dawno mnie tu nie było :) 11 tydzien mi się obrócił aktualnie , jak Wasze samopoczucia ?? Ja ok , chociaż dziś głowa mnie boli od rana , jestem w pracy , planuje do końca roku potem L4.
Wszystkie badania porobione, na wymazach wyszła mi bakteria
i muszę brać dopochwowo lactovaginal... 6 listopada ide na usg genetyczne.
Też mam genetyczne 6.11.
To będzie szczęśliwy dzień na badania, już postanowiłam ;)


A mnie od 3 dni tak głowa boli, że nie żyję [nie dość że mdłości ciążowe to jeszcze migrenowe, no pełen zestaw].... jestem migrenowiec i od początku ciąży głowa mnie bolała tylko raz, lekko. Teraz typowa migrena [obwiniam ciśnienie, choć oczywiście trochę się martwię, bo u mnie migrena pojawiała się zawsze przed okresem albo na zmianę pogody.. albo bez powodu bo jest wredna i tyle].
Niestety nie mogę oczywiście brać mojego najlepszego na świecie sumamigrenu, który w mig się z tym paskudztwem rozprawia. A paracetamol pomaga na sekundę albo nie pomaga nic... trochę pomaga kawa, bo podnosi ciśnienie, sen też. W pracy staram już powiedziałam wszystkim że mają mówić do mnie szeptem i siedzę w półmroku, jak nie zasnę to będzie sukces :laugh2:
 
Dzień dobry.
Pogoda paskudna ☹️ale nie chce o tym myśleć. Dzisiejszy dzień mam nadzieje ze będzie lepszy od wczorajszego. Znowu miałam paskudne mdłości i leżałam cały wieczór. Nawet czytać nie mogłam bo bolały mnie oczy i od razu głowa.
Tez czekam na cudowne oZdrowienie 2 trymestru.

Trzymam kciuki za wizyty.

Tez jestem za osobnym wątkiem z jedzeniem i przepisami [emoji846]

Wczoraj odebrałam adapter do pasów Besafe. Ma któraś z was?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :)dawno mnie tu nie było :) 11 tydzien mi się obrócił aktualnie , jak Wasze samopoczucia ?? Ja ok , chociaż dziś głowa mnie boli od rana , jestem w pracy , planuje do końca roku potem L4.
Wszystkie badania porobione, na wymazach wyszła mi bakteria
i muszę brać dopochwowo lactovaginal... 6 listopada ide na usg genetyczne.

Cześć, też mam prenatalne tego samego dnia :)
 
Do góry