reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Do tego za kazdym razem niemal jak je, to jej sposob jedzenia wyglada tak, ze po kazdej lyzeczce w buzi laduje raczka lub sliniak. I zaraz ta reka brudzu ubranie i wszystko jest wypackane haha Chyba jakis kombinezon do jedzenia jej potrzebny, bo nawet nie wiem, czym odplamiac te wszystkie marchewkowe plamy ;)
 
reklama
Do tego za kazdym razem niemal jak je, to jej sposob jedzenia wyglada tak, ze po kazdej lyzeczce w buzi laduje raczka lub sliniak. I zaraz ta reka brudzu ubranie i wszystko jest wypackane haha Chyba jakis kombinezon do jedzenia jej potrzebny, bo nawet nie wiem, czym odplamiac te wszystkie marchewkowe plamy ;)
Kup taki z rękawami śliniak, np. z Ikea, ale na allegro jest tego pełno.
 
@Jetkaa najlepsza wiadomość tego roku, cuda się zdarzają, Święta jednak będą w domu! Super!!

I gratuluję nowego zawodu, może faktycznie?

Ibuprom można podawać niemowlętom to i mama kp może jeśli jest taka potrzeba. Racja Caltha.
 
Na mojego oskiego nie dziala absotultnie paracetamol.. Tylko ibufen a najlepiej to mokra szmatka:)

Dziewczyny my jesteśmy przyszykowani :) ubranka oskiego w domku, wszystko poprane jutro musze posciel mu poprasowac i ubrac:) ubranko do odbioru naszykowane.. Pulsoksymetr,tlen,pompa do hiperki czeka. Jutro nam dzadza pompe do mleka.. Noi wiadomo recepty na leki,i mleko.. Dobrze ze za hormon nie bedziemy placic bo jejku...
 
20181219_220350.jpg
tak to wyglada jak narazie +jeszcze jedna pompa.. Nie tak zle :)
 

Załączniki

  • 20181219_220350.jpg
    20181219_220350.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 669
Nie próbowałam z racji tego że kp to tylko paracetamol wskazany. Nie wiem co mnie dopadło lekarz twierdzi że mam objawy grypy wirusowej.
Jak dziewczyny pisza....mozna ibuprom. Po cc w szpitalu nam dawali. Podobno sie zmienilo, bo 8 lat temu tylko paracetamol.
@Jetkaa ....wspaniale wiesci....baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Oskiego!
U nas jutro kontrola u lekarza...chyba nie pisalam (bo mlyn i szpital w domu) ale skonczylo sie antybiotykiem to Igorowe zapalenie oskrzeli. Za wolno na tych wziewach mu przechodzilo i niestety decyzja o antybiotyku. Ale juz duzo lepiej :)
Wczoraj podalam Igorowi troche zoltka z jaja na twardo....alez sie dopominal. I po zdjeciach @caltha odwazylam sie i zajada juz chlebek, chrupki,gotowana marchewke :)FB_IMG_1544561903405.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1544561903405.jpg
    FB_IMG_1544561903405.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 216
Jak dziewczyny pisza....mozna ibuprom. Po cc w szpitalu nam dawali. Podobno sie zmienilo, bo 8 lat temu tylko paracetamol.
@Jetkaa ....wspaniale wiesci....baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Oskiego!
U nas jutro kontrola u lekarza...chyba nie pisalam (bo mlyn i szpital w domu) ale skonczylo sie antybiotykiem to Igorowe zapalenie oskrzeli. Za wolno na tych wziewach mu przechodzilo i niestety decyzja o antybiotyku. Ale juz duzo lepiej :)
Wczoraj podalam Igorowi troche zoltka z jaja na twardo....alez sie dopominal. I po zdjeciach @caltha odwazylam sie i zajada juz chlebek, chrupki,gotowana marchewke :)Zobacz załącznik 926664
Ale boska mina, się zakochałam.
Mojej starszej teraz na sterydach z oskrzeli zeszło na płuca i ma pierwszy antybiotyk.
 
reklama
Do góry