reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A moja tak srednio je, moze ja diety nie umiem rozszerzac :( Je tak 3x staly posilek, np kaszka, obiadek ze sloiczka, owoce... Do tego troche woda popije, ale mleko musi miec co ok 3 h przynajmniej 90 ml bo placz. Chce jej zaczac podawac jakies normalne kawalki, jak ziemniak czy marchewka na parze, moze jakis kurczak na parze, ale czy dziewczyny kupujecie takie rzeczy z upraw eko/organiczne?

Robisz wszystko DOBRZE nie martw się :)
To rozszerzanie diety a nie zastępowanie, do roku podstawa żywienia jest mleko a te inne posiłki to dodatki, stopniowo będą się zwiększać a ilość mleka maleć :)
 
reklama
Jak dziewczyny pisza....mozna ibuprom. Po cc w szpitalu nam dawali. Podobno sie zmienilo, bo 8 lat temu tylko paracetamol.
@Jetkaa ....wspaniale wiesci....baaardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Oskiego!
U nas jutro kontrola u lekarza...chyba nie pisalam (bo mlyn i szpital w domu) ale skonczylo sie antybiotykiem to Igorowe zapalenie oskrzeli. Za wolno na tych wziewach mu przechodzilo i niestety decyzja o antybiotyku. Ale juz duzo lepiej :)
Wczoraj podalam Igorowi troche zoltka z jaja na twardo....alez sie dopominal. I po zdjeciach @caltha odwazylam sie i zajada juz chlebek, chrupki,gotowana marchewke :)Zobacz załącznik 926664
Mamy w domu identyczne krzesełko tylko zielone[emoji3] narazie króluje w niej Zuza, bo Bartek jeszcze sam nie siedzi, ale krzesełko super bardzo jestem z niego zadowolona.
 
reklama
Do góry